reklama

Jaké filmy jsou od čtvrtka v kinech?

Přinášíme vám přehled čtvrtečních kinopremiér v Česku - Twilight, Žraloci na s(o)uši, pohádka Micimutr a komedie se Sarah Jessicou Parkerovou

Premiéra Twilight Sagy v Los Angeles - Kristen Stewartová a Robert Pattinson
Premiéra Twilight Sagy v Los Angeles - Kristen Stewartová a Robert Pattinson | Foto: Reuters

Twilight sága

Od čtvrtka můžete do kina vyrazit na první část čtvrtého dílu oblíbené Twilight ságy podle stejnojmenné knižní předlohy s podtitulem Rozbřesk. Romantická fantasy pokračuje ve vyprávění příběhu o Belle Swanové (Krister Stewart) a její upírské lásce Edwardu Cullenovi (Robert Pattimson), kteří se po svatbě vydávají na líbánky do Ria de Janeira. Brzy se ale objeví problémy.

Žraloci na s(o)uši

S dětmi můžete vyrazit na animovavé Žraloky na s(o)uši. Film je o dvou žraločích bratrech - malém Pupovi a velkém Juliovi. Poté, co pytláci ukradnou z jejich útesu žraločí vajíčka do gurmánských restaurací, rozhodne se malý Pup stůj co stůj zjednat nápravu a pln odhodlání se vydá na souš, do lidského světa, kam nikdy předtím žraločí ploutev nevkročila.

Nechápu, jak to dokáže

Pokud máte rádi Sarah Jessicu Parkerovou, nenechte si ujít komedii Nechápu, jak do dokáže. Kate Reddy (S. J. Parkerová) pracuje přes den jako finanční manažerka, po práci se coby milující žena a matka vrací ke svému manželovi a dětem. Její život je jedním velkým kolotočem, ve kterém se Kate snaží nezanedbávat nic a nikoho. Do cesty jí vstoupí pohledný obchodní partner (Pierce Brosnan) a vše se začíná komplikovat.

Pohádka Micimutr

Milovníci pohádky můžou zajít na pohádku Micimutr, ve které uvidíte Libuši Šafránkovou, Martina Dejdara nebo Vojtěcha Dyka. Království sužuje drak,  První princ navrhuje nabídnout drakovi místo princezny pár set poddaných, druhý zase soudí, že v království zanedbali prevenci a že by se to drakovi mělo rozmluvit - a ten třetí, ten jenom neustále vyžaduje, aby všichni obdivovali píseň, kterou právě složil. Ale nastavit svůj život a postavit se tříhlavému drakovi, to se žádnému z nich nechce.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama