reklama

Jak vypadá holčička z nejoblíbenější reklamy nyní?

"Nemusím, já už ho vidím." Jak žije holčička z nejznámější vánoční reklamy nyní?

Foto: Facebook / Sandra Flemrová

Jak poznáme, že se blíží Vánoce? Když se v televizi objeví vánoční reklama s kudrnatou holčičkou, která Josefu Poláškovi v lese tvrdí, že nemusí vydržet nepapat, aby zahlédla zlaté prasátko, protože už ho vidí. Jak žije a vypadá dívka dnes?

Během jednoho dne se z ní stala dětská hvězda. Diváci si reklamu oblíbili natolik, že ji mohou na obrazovce zahlédnout už jedenáctým rokem.

Roztomilá holčička

Kdo by ten příběh neznal. Otec s dcerou jdou do lesa, aby si vyhlédli vánoční stromek. Když otec zapáleně řeže do kmenu, vypráví dívence o tom, že nesmí papat, protože by jinak neviděla zlaté prasátko. Co se stane později, už každý jistě dobře ví...

Doporučujeme: Nejlepší vánoční reklamy: Která vyhrává u vás?

Po boku Josefa Poláška se v reklamě objevila Sandra Flemrová. Kdo by si čtyřletou kudrnatou dívenku v naražené zimní čepici nezamiloval. Dnes je jí už 15 let a chodí do školy v Rokycanech. Občas zkouší své štěstí na castingu, ale zatím se pro ni další životní role nenašla.

Oblíbená reklama

Reklama na limonádu se natáčela v lese poblíž Mladé Boleslavi, ale sníh se musel připravit umělý. A jak zvládli na scénu dovést divoké prase? Nešlo vůbec o nic nebezpečného, vlastně se mu ani nechtělo vylézt z kotce, proto se závěrečný sprint tatínka s dcerou ještě dodatečně dotáčel.

Dětská sláva

Jako malou holčičku ji prý lidé hodně často poznávali i na ulici. Dnes ji média nijak nepronásledují. Jediné, podle čeho byste ji mohli poznat, jsou její kudrnaté kaštanové vlasy a stále stejně roztomilý úsměv.

Vánoční reklamu si můžete připomenout na následujícím videu...

Sledujete vánoční reklamy? Která se vám nejvíce líbí? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Léčba pití čajem: Od rýmy po cukrovku

3 základní chyby při domácím barevní vlasů

Můj muž má dvě ženy. Co s tím?

Klusák: V Gottově příběhu je hodně nesrovnalostí. Výpovědi psychiatra jsou důležité | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama