reklama

Inspirace na vánoční dárky? DesignSUPERMARKET festival

DesignSUPERMARKET, akce, kde se necháte inspirovat na Vánoce 2012

Foto: www.designsupermarket.cz

Chcete se nechat inspirovat ve výběru vánočních dárků nebo chcete získat ten nejoriginálnější vánoční dárek? DesingSUPERMARKET ´12 je akcí, kde si rozhodně vyberete.

Nemusíte se stresovat z nákupu vánočních dárků. Festival designu si projdete v klidu a ještě objevíte nějaký ten originál do vašeho šatníku či do vašeho bytu.

DesignSUPERMARKET

I letos se pořádá akce designSUPERMARKET. Jde o šestý ročník a bude rozhodně nadupaný příjemnými novinkami. Akce se uskuteční 6. až 9. prosince v pražském Paláci Archa. Poznáte nové designéry a nakoupíte si originální vánoční dárky. Uvidíte to nejlepší z mladého designu z Česká republiky. Diváci se mohou těšit i na zahraniční studia ze Slovenska, Polska, Maďarska i Německa. Zahraniční design si prohlédnete na 1/4 plochy. Celkem obsadí společný prostor až 1600 metrů čtverečních.

Krásné a originální

Akce se koná v 2. patře Paláce Archa, kde se uskuteční díky společnosti ORCO, která je hlavním partnerem designSUPERMARKET. O instalaci se postarají designéři Jakub Pollág a Václav Mlynář ze studia deFORM. Na diváky čeká šest tematických sekcí, ve kterých najdete prezentaci designérů i prodejní výstavu nových talentů.

Bohatý program

Festival doplní doprovodný program. Letošní novinkou jsou přednášky od kurátorky Zamky Cieszyn či Ewy Golebiowské. Těšit se můžete i na ikonu italského designového světa Fulvia Ferrari, který také pokřtí nový magazín umělecké skupiny OKOLO. Odpočinek nabídne kavárna a kreativní koutek pro děti. Součástí festivalu bude i knihkupectví s publikacemi o designu a vizuální komunikaci.

 

Oba mrtvé strojvedoucí jsem znal. Je tragédie, že se nevrátí k rodinám, říká Zazvonil | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama