reklama

IKEA Ostrava slaví a zákazníci dostanou dárek. Slevy

Ikea Ostrava slaví desáté narozeniny. Přijďte jí popřát a můžete si odvést nákup s obrovskou slevou

Avion Shopping Park v Ostravě
Avion Shopping Park v Ostravě | Foto: Inter Ikea Centre Group

IKEA Ostrava slaví 10 let od svého založení. Pro věrné zákazníky připravila oslavu ve velkém stylu. Od 14. - 16. října čekají na zákazníky ochutnávky veškerých švédských specialit a zcela výjimečně sleva až padesát procent na vybrané zboží.

Nejmenší návštěvníky pobaví klauni s nafukovacími zvířátky z balónků a rodiče mohou ochutnat například nealkoholické víno Glög. Největším lákadlem jsou připravované slevy - až padesátiprocentní a navíc také v restauraci. Pro členy klubu IKEA Family nabízí obchod další výhody. Lze zakoupené zboží vrátit do 120 dnů bez udání důvodu a přímo v obchodě je možnost zastavit se na kávu nebo čaj zdarma v restauraci IKEA. V současné době členství využívá 122 tisíc členů.

IKEA je společnost se švédskými kořeny. Vyrábí zařízení do domácností již od roku 1943. Obchodní domy ročně přivítají celkem 590 milionů návštěvníků. Oslavy narozenin s IKEOU Ostrava začínají dnes a potrvají celý víkend (14. až 16. října). "Chceme touto cestou poděkovat všem svým zákazníkům za dlouholetou věrnost," řekl ředitel obchodního domu IKEA Ostrava Jan Váchal.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama