reklama

Ideální dárek pro ženy: Přehlídka Blanky Matragi

Pánové, pozvěte svou milou na módní přehlídku světoznámé návrhářky a umělkyně Blanky Matragi s premiérou exkluzivní kolekce.

Foto: Central Group

Již za měsíc je tu den sv. Valentýna. A mnozí pánové již teď přemýšlí, jakým vhodným dárkem obdarovat své přítelkyně a manželky.

Co takhle dopřát své milované úžasný zážitek v podobě unikátní módní přehlídky světoznámé návrhářky a umělkyně Blanky Matragi s premiérou exkluzivní kolekce "Znovuzrození Fénixe". Podpoříte tím i charitu.

Na přehlídkovém molu vystoupí i světová topmodelka Denisa Dvořáková a program galavečera, jehož součástí módní přehlídka bude, doplní houslový virtuos Pavel Šporcl a operní hvězda Andrea Kalivodová. Vše proběhne 13. února 2014 od 19:30 hodin v Obecním domě v Praze 1. Tuto výjimečnou společenskou událost pořádá CENTRAL GROUP k 20. výročí svého vzniku.

Vstupenky v běžné prodejní síti nekoupíte...

Je možné je získat pouze prostřednictvím objednávky na www.matragi2014.cz. Nejdražší kategorie zahrnuje i následnou afterparty za účasti samotné Blanky Matragi. O vstupenky je mimořádný zájem, proto s koupí neváhejte.

Kde se inspiruje Blanka Matragi?

Inspirací pro novou kolekci Blanky Matragi byl projekt výstavby Zayed National Museum ve Spojených arabských emirátech. Tvar budovy odkazuje na křídla sokola, jakožto symbolu kulturního dědictví Emirátů. Tato jedinečná, avantgardní a nadčasová stavba ji ihned evokovala bájného ptáka Fénixe.

Proto se motivy ochranářských křídel, ostrého zobáku, prozíravého oka a lehkého peří promítly do krátkých i dlouhých večerních šatů, přehozů, tunik a mnoha dalších modelů vyráběných z organzy, šifonu, sametu, saténu, tylu a pajetek.

Koupí vstupenky pomůžete dětem

Tato výjimečná společenská akce pomáhá také charitě, konkrétně se koná ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Ten v roce 2007 založila společnost CENTRAL GROUP pro financování výzkumných a vzdělávacích programů Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 - Podolí. Kromě podpory výzkumu a vzdělávání pak nadační fond také pomáhá při financování potřebného přístrojového vybavení těch zdravotnických zařízení, která péči o matky a děti zajišťují.

Jelikož prostředky z veřejných zdrojů jsou pro účely výzkumu a vzdělávání v oblasti zdravotnictví v České republice bohužel velmi omezené, proto je finanční podpora ze soukromých zdrojů pro tyto účely klíčová. Za dobu svého působení se podařilo podpořit již více než 85 konkrétních projektů.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Péče o pleť v zimě: 6 nejčastějších chyb, které děláme

Ozdoby do vlasů: Buďte na plese neodolatelná!

8 největších módních událostí roku 2013

 

 

 

 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama