reklama

Ideální dárek pro vás? Elegantní hodinky!

Povědomí o tom, že elegantním šperkem, jež dotváří naší osobnost, jsou i hodinky, je stále silnější. Již si zvykáme vlastnit hodinek více a střídat je dle příležitosti - a to je dobře!

Foto: Žena

Dávno je pryč doba, kdy na (českém) trhu byl výběr hodinek silně omezen na značky (spíše značku) české provenience. Dnes jsou kamenné i elektronické obchody doslova zaplaveny nepřeberným množstvím elegantních, sportovních, společenských, outdoorových i luxusních hodinek.

Koupit můžeme hodinky za pár stovek, ale i několik set tisíc korun - a věřte - že i takových kupců se u nás najde dost.

Přesto... bereme hodinky jako součást naší image, nebo je stále odsouváme na druhou kolej a přednost dáváme botám, límečkům, kravatám, kabelkám, šperkům atd.? Povědomí o tom, že elegantním šperkem, jež dotváří naší osobnost, jsou i hodinky, je stále silnější. Již si zvykáme vlastnit hodinek více a střídat je dle příležitosti - a to je dobře!

Pojďme si tedy připomenout, pro jaké příležitosti si hodinky bereme a koho jimi okouzlujeme.

Hodinky do společnosti

Co od nich chceme? Aby jejich cena i kvalita odpovídala široké škále použití a abychom jimi mohli okouzlit na obchodní schůzce, podnikovém večírku, stejně jako při návštěvě příbuzných a přátel. Neočekáváme od takových hodinek, že vydrží extrémní zátěž v terénu, nebereme si je na šnorchlování k moři, ani na horské kolo. Takzvaně společenské hodinky jsou zkrátka "pouze" do společnosti, na běžné fungování, kde se nepotíme, nenatřásáme a nevystavujeme sebe ani hodinky vlivům počasí.

Pokud neměníte image (a tedy i hodinky) každého půl roku, vyplatí se do společenských hodinek investovat vyšší částku a volit kvalitní materiály, strojek a napájení, které vám bude vyhovovat. Nejběžnější částka, kterou jsou Češi ochotni zaplatit u společenských hodinek se blíží 10 000 Kč. 

Kolekci kvalitních designových hodinek pro muže najdete ZDE >>

Sportovní hodinky

Dnes jsou sportovní hodinky, které podtrhují vaší osobnost, běžnou součástí "šatníku". Stále častěji jsou vidět na rukou manažerů a akčních žen hodinky sportovnějšího rázu, vybavené mnoha užitečnými funkcemi. I takové hodinky můžou být elegantní, přesto praktické. Speciální sortou jsou pak ti z nás, kteří holdují konkrétním (často adrenalinovým) sportům a rádi to o sobě dávají vědět - i hodinkami. A volí specifické modely určené a dokonale vybavené pro konkrétní druhy sportů a zátěží.

Dámské hodinky si prohlédněte ZDE >>

Plastové hodinky měřící tepovou frekvenci určené pro maratonce si asi nevezmete k obleku, stejně jako si instalatér nevezme hodinky za desítky tisíc na melouch. Výjimkou ale dnes již nejsou ani sportovní hodinky z kvalitních materiálů (ocel, titan, stříbro, zlato, platina), se safírovým sklem atd., které obstojí i v situacích, kdy se sází na prestiž a image dokonale padnoucího obleku. Sportovní hodinky koupíte od několika tisící korun až po desetitisícové částky.

Hodinky univerzální...

...jsou takové, které splňují oba výše popsané požadavky, jsou dostatečné estetické a zároveň vydrží zátěž při sportování a výletech do přírody. Ideální jsou pro ty z vás, kteří nechtějí pořizovat hodinek několikero a střídají je - univerzální hodinky tedy obstojí na rande i na chalupě, na schůzce s klientem i při lyžování.

Alfex, to je tradice, kvalita a netradiční design

Společnost Alfex, s tradicí od roku 1948, přináší na trh kolekci kvalitních švýcarských hodinek s netradičním designem. Díky vysoké kvalitě zpracování a své osobité kráse, se hodinky Alfex stávají stále více oblíbenými i na českém a slovenském trhu. A proto "Nebojte se být výjimeční..."

Více modelů hodinek Alfex najdete ZDE >> 

 

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama