reklama

Hýčkejte se! Dopřejte si kosmetickou proceduru

Kupte si voucher na výhodnou kosmetickou proceduru a nechte o sebe pečovat! Máme pro vás tři lákavé tipy

Foto: Isifa/Thinkstock

Chcete být krásnější a cítit se lépe? Dopřejte si kosmetickou proceduru.

Přinášíme vám několik lákavých tipů na ze slevového portálu Amplion, díky kterým ušetříte.

Důkladné ošetření pleti

Nastartujte svůj lymfatický systém, látkovou výměnu i odplavování toxických látek a zbude vám pouze krásná pokožka bez celulitidy. Dopřejte si důkladné ošetření pleti. Ošetření začne odlíčením pleti mlékem nebo tonikem. Hned na to se aplikuje vitamínový gel, který bude zapracován ultrazvukem. Pokračovat se bude zažehlením kyseliny hyaluronové. Končí se aplikací hydratačního krému. Galvanická žehlička si sama zmapuje pokožku a podle typu a stavu pleti reaguje intenzitou působení. Je tedy vhodná pro všechny druhy pleti. S pomocí vysoce kvalitní kosmetiky a polarizovaných gelů, které se díky jejímu působení dostávají hluboko pod kůži, dokáže takřka zázraky. Voucher na 30mintové ošetření pleti stojí 199 korun a platí do 30. července 2012 v pražském studiu Atmosféra.

Pedikúra s bylinnou lázní

Každou chvílí jaro sílí. A to je čas připravit nožky do žabek. Zajděte si na lázeňskou pedikúru s masáží a kompletním ošetřením nehtů a pokožky jen za 150 korun. 1. varianta obsahuje: bylinnou koupel, odstranění zrohovatělé kůže, úpravu a zarovnání nehtů, závěrečnou masáž plosek nohou. 2. varianta obsahuje: bylinnou koupel, peeling a parafínový zábal. Voucher platí do 30. července tohoto roku.

Nechce si zmrazit tukové buňky

Nechte zmrazit své nadbytečné tukové polštářky a dejte jim už konečně trvalé sbohem! Osm krát třicet minut kryolipolýzy - ošetření, které je naprosto bezbolestné a nepotřebuje žádnou rekonvalescenci, vás přijde na 1590 korun. Metoda tzv. „studené terapie", je založena na řízeném ochlazování tukových buněk. Tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření a následné vyplavení z těla. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu. Tělo tedy výrazně hubne. Voucher je třeba uplatit do konce července 2012 v pražském studiu Forlen.

Bronzový Choupenitch: Nechal jsem tam srdce, trénoval v garáži a strašně dřel | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama