reklama
 

Horoskop na listopad 2013: Čím nás překvapí podzim?

Nenechte se ničím zaskočit a již dnes nahlédněte do své budoucnosti, ať jste na všechno dobře připraveni!

Foto: Isifa/Thinkstock

Podzim už vybarvil přírodu do mnoha pestrobarevných odstínů a chystá nám možná různá další překvapení. Čeho se můžete dočkat v následujících listopadových dnech se dozvíte v našem horoskopu!

Beran (21. 3.-20. 4.)

První listopadové dny vás upozorní na to, co je skutečně důležité. Stanou se z vás vynikající partneři, rodiče i přátelé. Za vším stojí vaše zvýšená schopnost empatie. Toužíte po dokonalé rodině a lásce, a tak se vás drobné problémy nezvykle dotýkají. Uprostřed měsíce si najdete více času na sebe. Ztracenou rovnováhu načerpáte při odpočinku v lůně přírody i díky zlikvidování nepotřebných věcí.

Více o znamení Beran čtěte ZDE >>

Býk (21. 4.-21. 5.)

Působíte neohroženě a také se tak vnitřně cítíte. Dokážete si udržet chladnou hlavu i v situacích, kdy kolegové a příbuzní už dávno panikaří. Myslíte prakticky a veškeré choutky na experimentování odsouváte stranou. Momentálně vás zajímá zejména materiální zajištění rodiny a její stabilita. Poslední listopadová dekáda přinese lákavé profesní výzvy a zapojí do případného podnikání celou rodinu.

Více o znamení Býk čtěte ZDE >>

Blíženci (22. 5.-21. 6.)

V začátku měsíce si ujasněte, jakým směrem by se měl váš profesní i milostný život ubírat. Čekají vás samé niterné povinnosti, ze kterých nekouká finanční přilepšení ani společenské uznání. Díky nim si ovšem uvědomíte spoustu důležitých věcí. Listopad vás také tlačí k optimistickému myšlení a láká do partnerovy náruče. Naučíte se důvěřovat lidem, o kterých jste si dosud nemysleli nic dobrého.

Více o znamení Blíženci čtěte ZDE >>

Rak (22. 6.-22. 7.)

V listopadu není třeba řešit finanční potíže, ani zásadní problémy v zaměstnání. Luna ve znamení Vah proto vaši pozornost stočí směrem k partnerovi. Toužíte po nějakém koníčku, který byste měli se svou drahou polovičkou společný. Zkuste se rozpomenout na své sny z dětství. Spontánní chování bude vítané především v závěru měsíce. Díky němu v sobě objevíte ztracenou chuť do života i nových aktivit.

Více o znamení Rak čtěte ZDE >>

Lev (23. 7.-22. 8.)

Jedenáctý měsíc roku je jako stvořený pro romantickou lásku! Té se věnujte bez výhrad až do 6. listopadu. Štěstí v lásce způsobí, že se vám žije neuvěřitelně lehce. Úsměv z tváře vám vymizí zcela výjimečně! Nově získaná schopnost vcítit se do potřeb druhých vám usnadní pohyb ve společnosti a navazování nových známostí. Až do 22. listopadu díky tomu navíc učiníte mnoho zásadních životních tahů.

Více o znamení Lev čtěte ZDE >>

Panna (23. 8.-22. 9.)

Start tohoto měsíce nemůže být šťastnější! Objevíte v sobě ohromný rezervoár energie, kterou hodláte proměnit ve svůj prospěch. Bude se vám hodit méně zručný pomocník, který vás naučí správnému time-managementu. V opačném případě byste se byli schopni upracovat. Druhá listopadová dekáda vylepší atmosféru ve vztahu. Dočkáte se romantiky i partnerských něžností, o ty se ale musí zasadit partner.

Více o znamení Panna čtěte ZDE >>

Váhy (23. 9.-23. 10.)

V novém měsíci spadnete rovnýma nohama přímo do srdce vašeho vysněného protějšku. Můžete se snadno zamilovat jako lusknutím prstu. Vnitřní uspokojení pocítíte také díky bohatému volnočasovému programu. Na ten budete mít dostatek prostoru až do poloviny listopadu. Pak se pozornost hvězd nenápadně stočí zpátky na pracoviště. Zde se nyní vyplatí dodržovat zajetá pravidla a zásadně neměnit systém.

Více o znamení Váhy čtěte ZDE >>

Štír (24. 10.-22. 11.)

Předposlední měsíc tohoto roku začne pozvolně, ale o to slibněji se bude vyvíjet. Z introvertně naladěných Štírů se stanou vítaní společníci. V první listopadové dekádě se budete věnovat svým koníčkům a blízkým. Vyhovují vám zejména aktivity spjaté s přírodou. Poté se vaše pozornost stočí výhradně do zaměstnání. Jakékoliv komplikace jsou vítané! Ruch kolem a špetka stresu vás dokáží namotivovat.

Více o znamení Štír čtěte ZDE >>

Střelec (23. 11.-22. 12.)

Připadáte si jako nejšťastnější a nejkrásnější smrtelník pod sluncem. Listopad ve vás probudí estetické cítění, díky kterému hýčkáte svou maličkost a věnujete se samým příjemným věcem. Mnohdy se z těchto vášní může stát až zlozvyk! Požitkářství se uklidní v polovině měsíce, kdy se ke slovu vrátí rodina a přátelské vazby. Podaří se vám zklidnit atmosféru v domácnosti i přebudovat rodinné hnízdo.

Více o znamení Střelec čtěte ZDE >>

Kozoroh (22. 12.-20. 1.)

První listopadový týden se snažte věnovat především pracovním povinnostech. Skvěle se vám vede při jednání s klienty, navazování nových obchodních vztahů i při změně profese. Od 6. listopadu se dostanete do přízně zamilované Venuše a většinu času vložíte do milostných dobrodružství i romantické lásky. Ostatně všechno vám jde na ruku, méně šťastní jedinci mohou jen závidět. Nadýmáte se pýchou.

Více o znamení Kozoroh čtěte ZDE >>

Vodnář (21. 1.-20. 2.)

Vstup do nového měsíce bude pozvolný a velice příjemný. Věnujete se oblíbeným volnočasovým aktivitám a nezřídka se z nich stane vaše nová profese. Ovšem není vyloučeno ani to, že se z vaší práce stane koníček! Listopad vám namasíruje sebevědomí, což je znát vůči kolegům i příbuzným. Vaše chování může mnohdy působit až arogantně! Toužíte po změnách a všechny plány hodláte zrealizovat okamžitě.

Více o znamení Vodnář čtěte ZDE >>

Ryby (21. 2.-20. 3.)

Vaše pracovní odhodlání je v začátku měsíce obdivuhodné. Dejte si jen pozor, abyste neodbíhali od svého původního záměru. Lenošení kolegů i jejich neefektivní postupy si snadno vezmete za své. V lásce se po vás naopak žádá, abyste odhodili upjatost a do známostí nevkládali hluboké emoce. Sice prahnete po romantické atmosféře, ale zároveň nechcete nic lámat přes koleno. Počkáte, až se sama objeví.

Více o znamení Ryby čtěte zde >>

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměny Lucie Bílé: Z potrhlé rockerky dámou elegantní dámou v letech!

Na návštěvě ve vile Karla Čapka: Tady řádila Dášenka

10 nejvyšších hotelů světa: Bojíte se výšek?


--------------------------------------------------------------------------------

Nahlédněte na horoskopy on-line.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama