reklama
 

Horoskop na červenec: Slunce, léto a pohoda?

Sluncem rozzářené léto může vnést do vašeho života mnoho nových impulsů a leccos změnit. Poznejte svou budoucnost v našem červencovém horoskopu.

Foto: Isifa/Thinkstock

Sluncem rozzářené léto může vnést do vašeho života mnoho nových impulsů a leccos změnit. Proto raději odhalte svou budoucnost již dnes, ať dopředu víte, na co se můžete těšit a na co si dát pozor. Všechno se dozvíte v našem velkém červencovém horoskopu!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte ohromný předpoklad pro úspěch v zaměstnání. Kariéře jsou nakloněny především dny v první červencové dekádě. Podnikatelé by měli investovat do reklamy a zelenou má také setkávání s obchodními klienty. Vaše komunikativnost je na maximu až do 18. července. V tomto čase se vyplatí řešit úřední záležitosti a soudní rozepře. Závěr měsíce pak přesune vaši pozornost na lásku a sexuální dobrodružství.

Více o znamení Beran čtěte ZDE >>


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Červenec bude sice psychicky a fyzicky náročný, ale čekají vás úspěchy hned na několika polích. Perfektní výsledky se rýsují především v oblasti zaměstnání a milostných vztahů. Zatímco v první červencové dekádě se vám zdá situace v lásce neřešitelná, na konci měsíce už znovu vrkáte jako zamilované hrdličky. Celkově se můžete těšit na harmonické období, které vás v životě posune o příčku výš.

Více o znamení Býk čtěte ZDE >>

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

První polovina měsíce bude podřízena zaměstnání. Kariéra půjde strmě vzhůru a od vás se vyžaduje větší pracovní nasazení. Kvůli tomu můžete podceňovat svůj zevnějšek i zdraví. Pro rozmazlování těla a ducha bude vhodná polovina července. Tehdy byste se měli zaměřit také na přátelské vztahy a rodinu. Partnerství nemůže fungovat ze setrvačnosti, a proto se zasadíte o vylepšení milostné atmosféry.

Více o znamení Blíženci čtěte ZDE >>

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Máte spoustu energie a chuti do života a na druhé působíte jako uragán. To platí především v první červencové dekádě. Doma se dveře rozhodně netrhnou – míří k vám hned několik návštěv ze strany příbuzných a přátel. Vychutnáváte si všechny radosti života, především pokud jde o gurmánské okamžiky a společenské vyžití. Jistota stereotypního partnerství pak představuje naprostou třešničku na dortu.

Více o znamení Rak čtěte ZDE >>

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V začátku měsíce se vám podaří sladit pracovní plány s rodinou, a nic zásadního vám proto neuteče. V domácnosti se zaměříte na vylepšení atmosféry mezi jednotlivými členy rodiny. Nedávné hádky budou zapomenuty a můžete se zaměřit na potřeby svých ratolestí i partnera. Po 10. červenci se můžete směle pustit do budování kariéry a obchodní činnosti – dařit se bude především duševně pracujícím Lvům.

Více o znamení Lev čtěte ZDE >>

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Těšte se na perfektní týden, který pozornost nasměruje většinou na vaši maličkost. Venuše ve Lvu bude klást vysoké nároky na váš vzhled, proto si častěji dopřejete rozmazlování z rukou profesionálů i domácí péči. Vystupování na úrovni se od vás vyžaduje nejen v zaměstnání, ale také ve vztahu. Tajuplné vzezření z vás dělá neodolatelný cíl pro opačné pohlaví. Uvnitř však prahnete po hlubším svazku.

Více o znamení Panna čtěte ZDE >>

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Přestože vás začátek měsíce láká do vysokého pracovního nasazení, neměli byste zapomínat ani na rodinu. V domácnosti se vyskytne hned několik záležitostí, jež si vyžádají váš zásah. Postavení Merkuru přeje komunikaci, proto snadno získáte vedoucí slovo mezi příbuznými i v případě spolupracovníků. V závěru měsíce se můžete pustit do plánování budoucnosti. Vaše názory mají logické opodstatnění.

Více o znamení Váhy čtěte ZDE >>

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Musíte počítat s drobnými překážkami, jež se v průběhu července postupně rozplynou. Slunce vám propůjčuje dostatek vnitřní síly, díky níž vás nikdo a nic nezastaví. V první polovině měsíce vám navíc nahrává také perfektní výřečnost. Do právních sporů se však nepouštějte, na to vaše vyřídilka nestačí! Po 10. červnu se zaměříte na spokojený intimní život. Jste skromní a láká vás romantika v přírodě.

Více o znamení Štír čtěte ZDE >>

Střelec (23. 11. - 22. 12.)

Domácí pohoda a vyrovnané rodinné vazby – to je největším kladem, který červenec přináší. Menší potíže se mohou vyskytnout na pracovišti, hvězdy radí především vyvarovat se unáhleného podpisu důležitých smluv! Útočiště v nepříjemných okamžicích najdete u přátel, kteří budou díky Venuši vlídnější než jindy. Její postavení umožňuje také lehce navázat nová přátelství a hluboké partnerské vztahy.

Více o znamení Střelec čtěte ZDE >>

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Většina energie směřuje do rodiny a povinností v domácnosti. Ať už jste kutilové od přírody či z donucení, podaří se vám dokončit zásadní nedodělky v domácnosti. Výjimečně se vám také zamlouvá práce na zahradě, při níž si skvěle odpočinete. V polovině měsíce vás přepadnou dovolenkové choutky a nejraději byste odjeli za dalekou exotikou. Stejně dobře si nakonec odpočinete i ve skromnější destinaci.

Více o znamení Kozoroh čtěte ZDE >>

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Až do poloviny měsíce máte ideální konstalace pro osobnostní i profesní život – hned několik planet vám přihrává do karet. Příznivě se vyvíjející červenec vám načechrá sebevědomí, a proto se budete cítit mnohem atraktivnější. To se osvědčí zejména svobodným Vodnářům, kteří snadno navážou nové vztahy. Zamilovaní jedinci naopak objeví skrytá zákoutí současného vztahu. Červenec jim dodá hloubku.

Více o znamení Vodnář čtěte ZDE >>

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Červenec je náročný po psychické stránce. Budete muset projevit notnou dávku trpělivosti a potlačit v sobě agresivní chování. Ohromných úspěchů budete dosahovat v práci – díky vaší výřečnosti se rozhýbou obchody a navážete zajímavé kontakty. Nezadaní jedinci by díky proříznuté vyřídilce mohli okouzlit opačné pohlaví. K tomu je však třeba, abyste se překonali a vyrazili na společenskou událost.

Více o znamení Ryby čtěte zde >>

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Horoskop na celý rok 2013: Na co se můžeme těšit?

Konec lásky v Česku? Blížíme se kanibalům, ukazují data

Retrotest: Za komunistů byly potraviny skoro zadarmo...

--------------------------------------------------------------------------------

Nahlédněte na horoskopy on-line.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama