reklama

Horoskop na červen: Co vám přinese začátek léta?

Co vás čeká v prvním letním měsíci, se můžete dozvědět v našem velkém červnovém horoskopu.

Foto: Isifa/Thinkstock

Začíná první letní měsíc a navíc se blíží prázdniny. Chcete vědět, co nového vám tento měsíc přinese? Na co se můžete těšit a čeho se obávat? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem červnovém horoskopu!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Začátek června je ideální dobou pro pozastavení a rozjímání o vztazích. Rodina i miláček se budou dožadovat vaší pozornosti a je radno vyjít jim vstříc. Dojde také na vyjasňování názorů ohledně prekérních záležitostí. Hádek se ovšem nebojte, příjemně pročistí napjatou atmosféru! K práci se dostanete hlavně v polovině měsíce. Tehdy vám nechybí dravost i sebevědomí do plnění komplikovaných úkolů!

Více o znamení Beran čtěte ZDE >>


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Červnový start bude patřit výhradně rodině a partnerovi. Většinu volného času investujete do vylepšování mezilidských vztahů a nutno dodat, že vaše snaha se vyplatí! Ve společnosti příbuzných se budete cítit jako ryba ve vodě. Odplují všechny stresy a budete mít dostatek energie a vitality do práce. I tam se budete obklopovat jedinci, se kterými je snadné vycházet. Na pletichaření nemáte náladu.

Více o znamení Býk čtěte ZDE >>

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Červen patří vám! Hned několik planet září na nebi jen pro vás, a proto se budete radovat z příjemně strávených chvil a životní pohody. Oproti ostatním lidem budete bystřejší a rychlejší, takže dosáhnete snadno na vytčený cíl v zaměstnání i soukromí. Většina záležitostí leží pouze ve vašich rukách a záleží na tom, jak se štěstím naložíte. Pozor si dejte pouze na zbytečně hektické životní tempo.

Více o znamení Blíženci čtěte ZDE >>

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Červen bude naprosto úchvatným měsícem, během něhož se vám daří v profesním i soukromém životě. Ženy mohou uvažovat o založení rodiny, ideální doba je hlavně v první dekádě tohoto měsíce. Na pracovišti raději neplánujte žádné změny, ale upevňujte již získané postavení. Budete si skvěle rozumět s kolegy i nadřízenými. Zelenou mají Raci s proříznutou vyřídilkou. Projevíte se také jako ohromný estét.

Více o znamení Rak čtěte ZDE >>

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vaše mysl se začíná otevírat novým podnětům. Skvěle se vám proto bude dařit při studiu i praktickém rozšiřování obzorů. Naplánujte dovolenou, pořiďte nové výtisky do knihovny a setkávejte se s vlivnými lidmi. Na začátku června budete absorbovat všechny zásadní informace jako houba. Intuice vám napoví, kdy je vhodné přibrzdit a věnovat se zábavě a rodině. Poslední dekádu se zaměřte na partnerství!

Více o znamení Lev čtěte ZDE >>

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Na začátku června vás může trápit zbytečná nervozita. Zdá se vám, že nedostáváte tolik příležitostí v lásce a zaměstnání, kolik byste si zasloužili. Půjde ovšem pouze o ticho před bouří! První dny tohoto měsíce jsou určené k načerpání nových sil a ujasnění životních priorit. V těch dalších už se můžete těšit na příjemná seznámení. Důležité bude učinit první krok, potom už vše půjde jako po másle!

Více o znamení Panna čtěte ZDE >>

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zdá se, že vám už začínají pohodové prázdniny! Začátek června bude naplněný pouze příjemnými událostmi. Najdete si čas na svého partnera a oprášíte také dávná hobby. Příznivý vývoj v milostné oblasti zajistí také vaše vytříbená komunikace! Po pracovní stránce se bude dařit jedincům, kteří se umí naplno položit do svých povinností. Více než kdy jindy platí rčení s chutí do toho, půl je hotovo.

Více o znamení Váhy čtěte ZDE >>

Štír (24. 10. - 22. 11.)

První polovina června bude patřit budování neotřesitelné pozice v zaměstnání. V první dekádě můžete být dokonce vůči pracovní konkurenci nevrlí a agresivní! Jakmile se srovnáte, čeká vás profesně úspěšný čas. Neobvykle dobře se vám bude dařit také ve vztazích. Už takto vřelé vazby se v nadcházejících týdnech ještě prohloubí! Na energickou vzpruhu a erotično se pak těšte především v poslední dekádě!

Více o znamení Štír čtěte ZDE >>

Střelec (23. 11. - 22. 12.)

Stojíte před různorodým měsícem, během něhož je třeba stíhat několik věcí najednou. Postavení planet směřuje vaše kroky k rodině a blízkým přátelům. Na ty byste se měli obracet i v pracovních záležitostech a skvěle vám poradí také v případě investic. Silné obsazení Raka umožní uplatnit se na finančním trhu, najdete-li v sobě dostatek odvahy k riskování. Na prvním místě jsou ovšem pohodové vztahy!

Více o znamení Střelec čtěte ZDE >>

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V prvních červnových dnech budete laskavější a dobrosrdečnější než jindy. Pocítíte potřebu pomáhat druhým, a to nejen po finanční stránce. Svět byste měli nejraději vybarvený v růžových barvách a perfekcionismus vás zasáhne ve všech životních oblastech. V zaměstnání se kvůli tomu můžete dostat do křížku s kolegy, kteří nepracují tak, jak si představujete. Měli byste se věnovat také sami sobě!

Více o znamení Kozoroh čtěte ZDE >>

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Začátkem měsíce jste nepřehlédnutelní! Optimistická nálada z vás jen srší a baví vás být středem pozornosti. Pocítíte neodolatelnou touhu po cestování a rozšiřování obzorů. Pokud se můžete zúčastnit nějakého experimentu, budete v sedmém nebi. Na pracovišti budete patřit mezi nejoblíbenější kolegy, jenž nejdou pro vtip daleko. Dejte ovšem pozor na legrácky před nadřízenými! Tam mějte pevnou morálku.

Více o znamení Vodnář čtěte ZDE >>

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Přestože mnohým Rybám se zdá začátek měsíce poněkud neideální, opak je pravdou. Můžete se totiž chlubit dlouhodobě příznivou konstalací Neptuna v Rybách. Ten přeje životním oblastem, které mají opravdovou hodnotu. V červnu se proto zaměřte na utužování mezilidských vztahů v rodině i zaměstnání. Jestliže si udržíte úsměv na tváři a pozitivní mysl, budete vítanými návštěvníky u přátel i příbuzných.

Více o znamení Ryby čtěte zde >>

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Horoskop na celý rok 2013: Na co se můžeme těšit?

Jmenujete se správně? Horoskop podle osobních čísel

Jak zhubnout podle horoskopu? Víme to!

--------------------------------------------------------------------------------

Nahlédněte na horoskopy on-line.

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama