reklama

Horoskop na celý duben: Na co se můžete těšit?

Prozradíme vám, co nového vám přinese měsíc duben, na co se můžete těšit a na co si dát pozor v následujících 30 dnech.

Foto: Isifa/Thinkstock

Začíná zase nový měsíc, a tak vás jistě napadne, co vám asi přinese a jak se vám bude dařit? Nebude to jako s tím aprílovým počasím? Občas přeháňka, občas sluníčko? Co vás opravdu čeká v měsíci dubnu se dozvíte v našem horoskopu!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Duben bude překypovat energií a dobrou náladou. Díky optimistickému naladění budete ke všem lidem vstřícní, což vylepší pošramocené mezilidské vztahy. Na mnohé jedince budete působit jako neřízená střela, která stíhá neskutečné množství povinností. V zaměstnání i domácnosti se vám podaří smést ze stolu úkoly, které vám trvaly mnohdy i dlouhé roky! Z výsledků tvrdé práce budete mít ohromnou radost!

Kompletní charakteristiku znamení Beran čtěte ZDE >>

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zjistíte, že není třeba být pokaždé všude první. Duben vás popostrčí do kouta a přinutí vás k pasivnějšímu chování. Hektické pracovní tempo vás bude stresovat, proto se raději spolehnete na vlastí schopnosti a vyskočíte z týmu. V komunikaci vám vyhovují důvěrně známí lidé, jimž není třeba všechno vysvětlovat. V polovině měsíce začne rapidně vzrůstat váš intelekt a schopnost empatického jednání.

Kompletní charakteristiku znamení Býk čtěte ZDE >>

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nadcházející týden bude ideální po kariérní i vztahové stránce. Máte spoustu nápadů, které byste chtěli převést do praxe. Dávejte pozor, abyste si toho nenabrali moc. Hvězdy radí držet se zajetého programu. Uprostřed měsíce se slibují zajímavá milostná dobrodružství. Jistý protějšek vás nažhaví tak, že zapomenete na dobré vychování i pověst. Druzí lidé vám jen závidí - nestačí totiž vašemu tempu!

Kompletní charakteristiku znamení Blíženci čtěte ZDE >>

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Začátek měsíce se nese ve znamení emocí. Mnohé problémy vám leží na srdci, ale oprávněně se je obáváte vyslovit nahlas. Správná chvíle pro otevřenou konverzaci přijde až ve druhém dubnovém týdnu. To je také správné období pro vylepšování rodinné pohody. Zatímco v zaměstnání vám bude všechno padat z rukou, doma se vám skvěle daří. Navíc můžete značně vylepšit pošramocené vztahy s příbuzenstvem.

Kompletní charakteristiku znamení Rak čtěte ZDE >>

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Až do 19. dubna si připadáte naprosto božsky. Na co sáhnete, to se vám daří, všichni vás obdivují a na obloze svítí slunce pouze pro vás! Po celý měsíc můžete improvizovat a pouštět se do příležitostí, které se namanou. Jakmile se přehoupne 20. duben, nastává čas vnitřního zklidnění a hledání nových hodnot. Už vám nestačí cinkání dukátků, ale potřebujete jistotu v rodinných a milostných vztazích.

Kompletní charakteristiku znamení Lev čtěte ZDE >>

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V začátku dubna s vámi lomcují rozbouřené city a svéhlavost. Snadno byste mohli někomu říct slova, která by vás později mrzela! Na druhou stranu se vám tvrdá hlava osvědčí v oblasti vztahů a zaměstnání. Podaří se vám rozkrýt nekalé chování vašich kolegů a nahlédnete pod pokličku tajných milostných avantýr. Ukázněné chování vás uchrání především od pracovních problémů. Nenecháte se svést na scestí!

Kompletní charakteristiku znamení Panna čtěte ZDE >>

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vyžaduje se od vás průbojnost a rychlé jednání! Pokud se naučíte jednat s ostrými lokty, pak vás čeká úspěšný měsíc. Sice se dostanete do situací, které vám příliš nesedí, ale díky sebezapření s nimi mnoho naděláte. V milostné sféře si s vámi hvězdy budou nebezpečně pohrávat a na stříbrném podnose vám servírují jednu lahůdku za druhou! Především v polovině měsíce hrozí rychlý milostný románek!

Kompletní charakteristiku znamení Váhy čtěte ZDE >>

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Start dubna bude pozvolný. Nebudete se pracovně přepínat ani do ničeho nutit. Hvězdné konstelace nebudou právě medové, ale pochopíte, že je zbytečné tlačit na pilu. V zaměstnání se sice nic zásadního neděje, ale vaše emoce budou plesat. Vychutnáte si sladkost zakázaného ovoce a chvění platonického vztahu. Také rodinné vazby získají na intenzitě. Oceníte, že se o své nejbližší můžete pevně opřít.

Kompletní charakteristiku znamení Štír čtěte ZDE >>

Střelec (23. 11. - 22. 12.)

Především první dvě dubnové dekády se vám vydaří na jedničku. Postavení planet vám hraje do karet, což je spolu s vaším sebevědomím a ohnivým temperamentem vražedná zbraň! V rozhodování budete tak hbití, že vás nikdo nezaskočí. Láska, práce, kariéra i rodina - to všechno jsou oblasti, v nichž můžete leccos vylepšit k obrazu svému. Budete-li většinu dne v jednom kole, cítíte se nesmírně šťastní.

Kompletní charakteristiku znamení Střelec čtěte ZDE >>

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ocitnete se v období, které vás láká do mystických a emocionálně nabitých koutů vašeho života. Budete se stýkat s lidmi, kteří vás zajímají svou osobností a životní náplní. Zaměstnání a moderní vymoženosti půjdou naopak zcela kolem vás. Díky vnitřnímu zklidnění získáte na spoustu věcí nový pohled. Odplují také psychické problémy a napětí. Do zajetých kolejí se vrátíte až ve třetí dubnové dekádě.

Kompletní charakteristiku znamení Kozoroh čtěte ZDE >>

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Postavení planet vám do žil vlije nezvyklou zručnost a fyzickou odolnost. Pustíte se do aktivit, které běžně nepatří do vašeho programu. Spolu s touto změnou přijde také oživení v komunikaci. Lépe si rozumíte s obyčejnými lidmi a na intelektuální rozhovory nebudete mít ani pomyšlení. Do svých výrobků vložíte mnohem víc než jen svůj pot a práci. Máte šanci setkat se s oceněním z rukou profesionálů!

Kompletní charakteristiku znamení Vodnář čtěte ZDE >>

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Postavení Neptunu a Saturnu slibuje úspěšný měsíc bez zbytečných konfliktů. Neptun vám usnadní vztahy s okolím, navodí romantickou atmosféru a dodá vám chuť pomáhat druhým. Saturn poté dodá potřebný řád veškerým vašim plánům. První polovinu měsíce byste navíc měli využívat perfektní komunikační schopnosti a umění rychle vstřebat nové informace. Uděláte spoustu užitečné práce, která se jindy vleče!

Kompletní charakteristiku znamení Ryby čtěte zde >>

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Horoskop na celý rok 2013: Na co se můžeme těšit?

Jmenujete se správně? Horoskop podle osobních čísel

Jak zhubnout podle horoskopu? Víme to!

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama