reklama

Fotoateliér Seidel nabízí stylové PF i dárky k Vánocům

Fotoateliér Seidel nabízí stylová PF a netradiční dárky k Vánocům

Foto: Žena

Museum v Českém Krumlově zažije víkend plný fotografování. Fotoateliér Seidl pořádá akci zvanou Adventní fotografování. Pro netradiční PF si může přijít kdokoliv. Zájemci mohou zakoupit netradiční vánoční dárky v podobě starých fotografíí. 

Pro velký úspěch, který zaznamenala akce loňské Vánoce, se rozhodli organizátoři vše zopakovat. Rozšíří nabídku originálních vánočních dárků. Na PF pozadí bude připravený historický výhled do zimní krajiny. Návštěvníci tak mohou získat stylové přání k Vánocům nebo k Novému roku.

Do týdne všichni účastníci obdrží emailem černobílou fotografii v secesním rámečku. Celá bude upravená jako PF 2012 pro tisk i elektronické sdílení. Pozadí s můstkem vytváří dojem, že lidé stojí ve sněhu. Tento efekt se podařil vytvořit tím, že plátno nekončí na zdi, ale plynule pokračuje na zemi. Návštěvníci si v muzeu mohou vypůjčit autentické lyže, sáně, kulichy nebo palčáky.

K dalším dárkům budou patřit historické snímky obcí a měst. Každý si z nich může nechat vytisknout pohlednici nebo obrázek ve velikosti 13x18 do A3. Ukázky fotografií najdete na www.seidel.cz, kde je možné zjistit všechny termíny Adventního fotografování. Pro velký zájem je nutné se dopředu objednat. Cena za fotografii je padesát korun.

Hošek se choval jako sexuální predátor. Je ale první, kdo nezatlouká, říká Houdek | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama