reklama

Fotí se ve stejných pózách jako celebrity: Celeste Barber baví celý svět

Australská komička Celeste Barber baví lidi už několik let tím, že na svém Instagramu postuje fotografie ve stejných pózách, v jakých se fotí celebrity a upozorňuje tak na to, jak groteskní hollywoodský svět někdy dokáže být.

Prohlédnout grafiku
Foto: Instagram @celestebarber

Celeste Barber svým instagramovým účtem baví lidi po celém světě už od roku 2015. Na svém kontě má už pět milionů followerů, což je více než může říct i většina celebrit a mezi jejími fanoušky je i třeba taková Kim Kardashian.

Australská bavička se stala doslova přes noc senzací a od té doby už se objevila i v různých australských komediálních show. Její úspěch spočívá v pořizování fotografií, na kterých je vyobrazená ve stejných pózách jako celebrity. Celé to začalo jako vtip mezi ní a její sestrou, kdy se společně usmívaly nad tím, jaký je propastný rozdíl mezi tím, jak vypadají celebrity, když třeba zrovna vyzvedávají děti ze školky, a jak u toho vypadají ony. 

Z tohoto hitu se stal až "body positivity movement", aneb přijímání těla takového jaké je. Celeste Barber své normální ženské tělo totiž často vystavuje ve fotografiích na odiv hned vedle modelek s velikostí 34 a dělá si z toho legraci. Sama ale říká, že nikdy neměla žádný vyšší záměr, vždy chtěla jen pobavit.

Podívejte se do grafiky, fotografie Celeste Barber vás zaručeně rozesmějí a dost možná v nich poznáte i samy sebe. 

reklama
reklama