reklama

Festival Votvírák navštíví Václav Neckář i Arakain

Máte rádi Václava Neckáře nebo kapelu Mandrage? Vydejte se na hudební festival Votvírák

Foto: Tomáš Netočný

Boží Dar ve středočeských Milovicích hostí v pořadí šestý ročník multižánrového hudebního festivalu Votvírák. Letos se můžete těšit na českou a slovenskou hudební scénu z oblasti rocku, popu a hip hopu.

Kromě stávajících hvězd jakými jsou Mig 21, kapela Mandrage nebo Škwoři se na festivalu představí několik nových jmen, které zvítězili v soutěži Votvírák Talent. Vydejte se na pořádný festival Votvírák a užijte si atmosféru letních festivalů.

Našlapaný pátek

V pátek si přijde na své klasické festivalové publikum. Každé jeviště bude mít svůj žánr. Novinkou je další hudební stage, která se jmenuje podle partnera Festivalu HelpMusic Stage. Scéna se zaměří na mladé kapely a menšinové žánry. V pátek se divákům představí skupina Mandrage, Mňága a Žďorp, Mig 21 se šoumenem Jiřím Macháčkem, Sto zvířat a skupina Tleskač. Letos poprvé poctí festival svou návštěvou Václav Neckář. Rock a punk si střihnou skupiny Arakain, Harlej, Škwoři, Doga, Alkehol nebo kapelka ze Slovenska Desmod.

Hip hop stage rádia Spin bude našlapaná novinkou kapely Livě band, která doprovodí Majka Spirit, Prago Unnion, Moju Reč nebo Champion Sound. Na nové HelpMusic stage ve festivalovém stanu vystoupí Bára Zemanová, kapela Volant, Ticho deprese nebo Crossband.

Překvapivý sobotní program

V sobotu na Centrální stage přijde Petr Janda se skupinou Olympic, Chinaski a Lešek Semelka zde představí svůj nový projekt. Pro mladší generaci bude připravené Ine Kafe, Rybičky 48 nebo legendární Visací zámek a skupina Segment. Ve festivalovém nonstop stanu se vystřídají Xindl X, Petr Bende nebo písničkář Pokáč. Hip hop stage rádia Spin bude v rytmu Oliver Lowe, Strapi nebo Tafrob.

Pro vytančená břicha budou připravené stánky s pivem z Plzně, KFC dobroty, bary, kavárnu a společnost Cofee&Co. K dobrému jídlu je připravený doprovodný program, pouťové atrakce a adrenalinové campy. V rámci festivalu se letos poprvé uskuteční Paintbalový turnaj.

Kdy a kde?

Více informací můžete získat na www.votvirak.cz. Letos festival proběhne 15. a 16. června v Milovicích na letišti. Vstupenky na Festival můžete zakoupit v předprodejní síti společnosti Ticketstream a Ticketpro. Základní vstupné stojí 195 korun. Při koupi V.I.P vstupenky na festival, zaplatíte 900 korun, ale máte přístup bez front a zvýhodněné ceny u stánků s jídlem a pitím.

 

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama