reklama

Exkluzivně pro vás od Žena.cz: Písnička k Valentýnu

Žena.cz exkluzivně uvádí klip písničky pro všechny zamilované s příznačným názvem Ta láska. Písničku složila a napsala Marta Marinová, herečka a zpěvačka divadla Sklep.

Foto: Profimedia.cz

Žena.cz exkluzivně uvádí klip písničky pro všechny zamilované s příznačným názvem Ta láska. Písničku složila a napsala Marta Marinová, herečka a zpěvačka divadla Sklep.

Marta dlouhodobě spolupracuje s redakcí Žena.cz, a když nám vyprávěla, na čem a s kým zrovinka pracuje, bylo víceméně jasné, že musíme využít naší známosti, a poprosit Martu o spolusdílení té nádhery, právě na Den zamilovaných. Martička souhlasila (za to jí děkujeme!) a výsledkem je tento článeček, písnička, zamyšlení pro vás. Ostatně, poslechněte si ji sami...

Když jsme s Celsem Destefanem přemýšleli...

...jak udělat klip k písničce Ta láska, vzpomněla jsem si skoro ihned na Pepu Fojta. Seznámila mě s ním kamarádka Ilona Labuťová, která se stará o divadlo Inventura, kde hrají lidé s mentálním hendikepem a vytvářejí neuvěřitelná představení!

Kdo by čekal nějakou soucit vzbuzující charitku, byl by těžce překvapen

Pepa je oddaný divadelník a milovník filmů, ale také skvělý kreslíř. Jak se říká, máte-li někde ubráno, jinde máte zase přidáno, a když jsem viděla Pepovy animované filmy, úplně mi spadla brada. Ostatně, každý, kdo by nelitoval té trochy času, může je vidět na webu Inventury. Pepa je hodně upovídaný, což je asi dáno tím, že se mu v hlavě stále rojí myšlenky jako včely. Dokáže na fleku dát do kupy básničku na téma, které ho zrovna zaujalo. Jakmile se s ním Celso seznámil, byl hned pro, aby si Pepa v klipu zahrál.

Láska je o velkých maličkostech, je všude a každý ji potřebuje a Pepa to ví.

Divadlo Inventura je...

...projektem prvního profesionálního divadla herců a hereček s mentálním hendikepem v České republice, které bylo založeno v roce 2009 jako jedna z aktivit občanského sdružení Inventura.

Přijďte nás podpořit!

V současné době čítá herecký soubor pět herců s mentálním hendikepem, kteří spolu s profesionály vytváří autorská divadelní představení. Stálá scéna divadla Inventura je v divadle Kampa, kde pravidelně zkoušíme a hrajeme. V nejbližší době nás čeká první zahraniční představení v Bruselu a pak už se budeme intenzivně věnovat realizaci nové divadelní hry, která bude mít premiéru 15.4. od 19:30 hod. ve zmiňovaném divadle Kampa.

Více se o divadle Inventura dozvíte na stránkách www.divadloinventura.cz

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama