reklama

Emma Watson: Z cudné Hermiony divokou rebelkou

Emma Watson Prohlédnout galerii
Emma Watson | Foto: Profimedia

Emma Watson vstoupila do světa šoubyznysu v jedenácti letech. Psal se rok 2001, v kinech se promítal pohádkový příběh o čarodějnickém učni Harry Potterovi a mladičká Emma v něm hrála postavu Hermiony. Z drobné, okaté dívenky s roztomilým obličejem se přes noc stala filmová hvězda.

Na castingu prvního dílu Harryho Pottera se objevila díky své učitelce z dramatického kroužku. Nenápadné a trochu zakřiknuté dívence nikdo nedával velkou šanci na úspěch, nakonec všechny překvapila svým sebejistým výkonem a roli získala. Když bylo po premiéře, filmoví kritici nešetřili chválou. Všem bylo jasné, že se zrodila nová filmová hvězda. Za svoje herecké umění získala i prestižní cenu AOL Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli.

Doporučujeme: Angelina Jolie slaví 38 let: Připomeňte si život slavné herečky

U jednoho dílu Harryho Pottera ale nezůstalo a točilo se dál, celkem devětkrát v průběhu deseti let. Díky Hermioně se Emma Watson stala slavnou a bohatou ženou. I přes všechny výhody se už nějakou dobu talentovaná herečka snaží ze všech sil vymanit ze škatulky kouzelnické učednice z Bradavic a všem ukázat, že je už velká holka. Nutno dodat, že se jí to díky nespornému talentu daří.

Podívejte se, jak se z malé dívenky stala dospělá žena.

reklama
reklama
reklama