reklama

Dojemné video: Táta rapuje svému postiženému synovi

Otec, který za dva dny dojal 500 tisíc lidí. Rapuje svému postiženému synovi.

Foto: youtube.com

Jayce Correia vypadá na první pohled jako drsný chlap. Ale vše se mění ve chvíli, kdy rapuje svému postiženému synovi. Video dojalo během dvou dnů více než půl milionů lidí.

Osmiletý Jared se narodil postižený. Těsně před narozením v děloze utrpěl mrtvici, která mu způsobila mozkovou obrnu, těžkou epilepsii a další zdravotní problémy. Malý chlapec téměř nemluví a skoro vůbec se nemůže pohnout. Ale to vše se na malý okamžik změnilo...

Cítím se vedle tebe jako zbabělec

Jayce svému synovi zpívá často, ale rozhodl se, že mu složí píseň, ve které by mu sdělil, jak moc je na něj pyšný a ví, že je opravdu statečný kluk.

Podívejte se, jak malý Jared zareagoval, když otec začal zpívat:

Píseň je celá o velké odvaze malého kluka. V textu zazní i tyto věty: "Nemůžu být na tebe pyšnější. Vím, co si musíš projít každou minutu a hodinu. Tvoje síla sahá vysoko, jako nejvyšší věž světa. Vedle tebe se cítím jako zbabělec. Hlavu vzhůru." Tak svému synovi vyznává lásku nejpyšnější otec Jayce Correia.

Doporučujeme: Syn mě nenávidí: Nechci mu koupit tablet

Nejprve Jared nereagoval, ale během pár okamžiků ožil. "On nepotřebuje zrak, hudbu hlavně slyší a cítí z ní všechny emoce," vysvětluje Jayce. Rodiče dobře ví, že i když Jared nemůže stát, mluvit ani nevidí, je pro ně ztělesněním veškeré odvahy. Je prostě superstar.

Podpora pro rodiče

Píseň vznikla jednou ráno, když spolu čekali na školní autobus. Za dva dny si video prohlédlo více než 500 000 lidí. Rodině v komentářích posílají své vzkazy. Rapující otec podpořil mnoho rodičů, kteří zažívají podobně těžké chvíle.

Sám je dokonce vyzval, aby mu posílali své rodinné fotografie a podělili se s ním o své každodenní radosti i starosti. V rozhovoru pro Huffington Post všem vzkázal: " Život není o tom zažít bolest. Je o tom zažít těžké chvíle a pád, ale hrdě vstát a pokračovat dál. Někdy jsou věci prostě hodně těžké. Chci, aby lidé věděli, že v tom nejsou sami."

Jak bojujete s životními nástrahami vy? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Chtějí být dokonalí: Za péči o tělo utratí 2 mil. korun

3 tipy, jak si vyprázdnit žaludek (bez zvracení)

Celý dům jen 26 metrů čtverečních: Jak se v něm žije?
Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama