reklama

Dobrá večeře ve dvou a se slevou? Poradíme!

Kde se v Praze a Brně dobře navečeřet a zároveň ušetřit? Přinášíme vám tipy na lákavé vouchery

Foto: Profimedia.cz

Kam zajít s partnerem v Praze na večeři? Kde se dobře najíst a zároveň i ušetřit?

Přinášíme vám tipy na čtyři lákavé nabídky. Neváhejte, počet voucherů je omezený!

Vyzkoušejte thajskou kuchyni

Abyste si dali zaručeně pravé thajské jídlo, nemusíte až do Thajska. Stačí si zajít do útulné exotické restaurace v Praze s thajským šéfkuchařem. Na vašem stole se postupně vystřídají tři vynikající chody, a to jen za 349 korun. První chod: Grilované marinované kuřecí prsíčko s domácí omáčkou z citrónové trávy, thajskými bylinkami a troškou chilli. Druhý chod: Thajská pikantní polévka s kuřecím masem, houbami, citrónovou trávou, galangou, koriandrem a rajčátky. Třetí chod: Thajské smažené rýžové nudle s kuřecím masem, čerstvou zeleninou, sojovými výhonky, arašídy a citrónem. Platnost poukazu je od 5. března  do 30. dubna 2012.

Zajděte si na masové hody

Pochutnejte si na marinovaných prsíčkách, krkovičce a kuřecím mase o váze jednoho kilogramu! Pořádnou masovou večeři pro dvě až tři osoby vám naservírují v restauraci Nagano 98 za hubičku. Voucher za 199 korun zahrnuje marinovanou krkovičku a domácí klobásky, kuřecí prsíčka a křidélka, pečivo a dva druhy dresinku. Poukaz platí do 30. dubna 2012.

Pochutnejte si na pečené kachně

Láká vás příjemný večer v milé společnosti nad chutným českým jídlem? Pojďte si dát pořádně do nosu v domácké hospůdce Cihelna na pražském Smíchově. Pan šéfkuchař vám připraví dokřupava opečenou kachničku a k ní dva druhy knedlíků a dva druhy zelí. Voucher platí do konce tohoto května a stojí 299 korun.

Pizza je jistota

Italskou kuchyni miluje snad každý bez rozdílu. Pochutnejte si na báječné pizze, a přitom nezatěžujte svou peněženku. Díky výhodnému voucheru můžete mít hned dvě o průměru 32 centimetrů za pouhých 109 korun. Můžete posedět či si odnést s sebou. Na výběr máte ze čtrnácti pizz. Poukaz platí do 15. května. 

Hartl: Táta měl strach, že jsem na kluky. Uklidnil ho plakát sexsymbolu | Video: Martin Krepindl, Jakub Zuzánek, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama