reklama

Dny Marianne 2012 právě začínají! Vydejte se za slevami

Milujete trendy módu, kosmetiku a módní doplňky? Vydejte se nakupovat ve Dnech Marianne 2012 a získejte slevu

Foto: Reuters

Jedinečná příležitost, jak získat trendy módu, módní doplňky, boty a nebo kosmetiku za úžasné ceny. Dny Marianne 2012 slibují až 70 procentní slevy různého sortimentu.

Časopis Marianne každoročně svým čtenářkám připraví slevové kupony, které mohou uplatnit při nákupu. Víkend plný nákupů právě začíná. Dny Marianne 2012 jsou tu!

Dny Marianne 2012 a výlohy

Mnoho plakátů visících ve výlohách jasně dává najevo, že Dny Marianne 2012 jsou tu. Akce se koná po celé Praze, v Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Košicích a Bratislavě. Dny Marianne je akce pro fanynky a fanoušky časopisu Marianne. Ve více než 200 českých a 40 slovenských městech se tato nakupovací mánie koná už tento víkend.

Kdy a kde

Od 7. do 9. září můžete při nákupu u některého ze 4200 spřízněných partnerů uplatnit slevové kupony, které byly přibalené k časopisům Marianne, Marianne Bydlení nebo v Betynce. Bonusem navíc letos je, že za 5 nasbíraných účtů získají zákaznice zdarma fotorámeček Dny Marianne.

Co nakoupit?

V časopise Marianne, Marianne Bydlení a Betynce je uvedený seznam všech partnerů této akce. Je přehledně upravený do jednotlivých kategorií, abychom nemuseli hledat. Své oblíbené značky najdete v kategoriích: móda  a doplňky, kosmetika a krása, maminky a děti, gastronomie, služby a dekor.

Většina slevových kuponů je až ve výši 50 procent. A na které značky se můžeme těšit? Je jich obrovské množství. Módní trendy budou k vidění v H&M, v obchodě Blažek, klidně si za slevu pořídíte i cestovní zájezd nebo můžete navštívit Erotic City či pořídit něco pěkného do kuchyně od Tescomy. Velké slevy chystá pro fanynky časopisu i Eifeel Optic. Obchodů je celá řada, ale na nákupy je čas celé dva dny.

Užijte si víkendové nakupování na Dnech Marianne 2012 a doneste si domů nějaký krásný šperk, něco dobrého k jídlu, nebo užitečný doplněk do vašeho bytu. A pokud máte pocit, že nic nepotřebujete, zkuste koupit dopředu vánoční dárky, určitě se budou hodit.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama