reklama

Dire Straits zazní v Praze! Jako The Straits

Chcete vyrazit za kulturou? Pak si nenechte ujít koncert slavných Dire Straits. Již brzy v Praze!

Foto: Filip Fojtík

Máte rádi kapelu Dire Straits? Tak si nenechte ujít, až během současné šňůry zavítají do Prahy. Přivezou ty největší hity jako The Straits.

Legendární kapela The Straits právě přijíždí! Členové jako Chris Whitea, Alan Clark nebo Terence Reise navštíví českou metropoli už v březnu.

Turné je na světě

V současné době objíždí turné, kterému se přezdívá The Sound of Dire Straits. Tuto šňůru odstartovali  The Straits počátkem března v Belfastu. Čekají je koncerty po celé Evropě. Navštíví Švédsko, Německo, Francii, Španělsko, Velkou Británii a mnoho dalších. V České republice se představí 14. března!

Fanoušci se vzbouřili

Na turné se kapela vydala kvůli obrovskému zájmu fanoušků, kteří opět chtěli slyšet největší hity. V Praze předvedou skladby z nejznámějších hudebních alb Dire Straits, Communiqué, Making Movies, Love Over Gold, Brothers in Arms a On Every Street. Koncert slibuje neskutečnou atmosféru a energii. 

Kdy, kde a za kolik?

Slyšet je můžete naživo 14. března v Kulturním centru Vltavská v Praze. Vstupenky je možné zakoupit na www.ticketpro.cz nebo na místě konání. Cena za lístek na stání je 890 korun. Na balkón usednete za 1090 korun.

 

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama