reklama

Den dětí slaví téměř každé město! Přidejte se

Na Den dětí si Kladno připravilo koncert kapely Hannah Montana revival a Praha konkuruje akcí Den dětí v lanovém centru

Foto: Thinkstock

Akcí na Den dětí je po celé České republice obrovské množství. Mezinárodní den dětí je akcí, kterou si užívají nejen děti, ale také jejich rodiče. Vydejte se na den dětí do Kladna, Prahy nebo se nebo vás zláká na Den dětí 2012 Zoo Dvůr Králové.

Svátek, který je speciálně určený dětem, si můžete užít po svém. Školy mají připravené na den dětí akce a zábavné disciplíny. Každá zoologická zahrada si na 1. června připravila speciální program, který je určený k Mezinárodnímu dni dětí. Jak tedy mohou oslavit děti svůj den? Nechte se pozvat!

Den dětí 2012 Praha

Vydejte se s celou rodinou do lanového centra v Bráníku. Dětský čin roku a Kroužky na Vltavě se letos rozhodly oslavit Dětský den společně. Pro děti jsou připravené různé akce a disciplíny jako je horolezectví, prolézačky, houpačky a hry plné smíchu. Akce Den dětí v lanovém centru je zcela zdarma. Navštivte Lanové centrum v Bráníku 30. května od 15 do 18 hodin a užijete si společné chvíle na Mezinárodním dni dětí v Praze.

V Zoo Dvůr Králové bude ke Dni dětí připravený speciální program

1. června se v Zoo Dvůr Králové koná Den dětí. Akce proběhne v celém areálu zoologické zahrady od 10 do 14 hodin. Můžete se přijít pomazlit s kontaktními zvířátky. Zažijete plno srandy při jízdě na koloběžkách nebo si vyzkoušíte obří skládačku. Pro nejmenší je připravené kreslení na chodníku. Starší děti potěší Pátrací závod nebo Stezka Jihovýchodní Asie. Rodiče si užijí při Pozorování Slunce. Užijte si krásný den v Zoo Dvůr Králové.

Den dětí na Kladně

Den dětí můžete oslavit i v Oaze Kladno. Ve dnech 3. června proběhne bohatý program, který bude zahájený ve 13:00 hodin. Od 15:30 vystoupí Spejbl a Hurvínek a před ním si můžete od 14:30 hodin poslechnout Hannah Montana revival. Od 16:15 je připravený program pro rodiče a děti. Salon Perfect Hair bude dělat účesy, barvy na hlavu, ornamenty pro děti i dospělé.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama