reklama

David Beckham je oficiálně nejvíc sexy mužem planety

David Beckham je podle časopisu People nejvíc sexy mužem planety. Proč?

Foto: Profimedia.cz

Americký magazín People zveřejnil výsledky své tradiční ankety o nejvíc sexy muže planety. Letos se jím stal David Beckham, což dokazuje, že Brit rozhodně nebyl na vrcholu v době, kdy byl nejznámějším fotbalistou světa, ale právě teď, kdy se živí v podstatě hlavně jako model.

Vlastně vůbec není divu, že si David na tenhle moment musel počkat. Dřív to sice býval modrooký hezounek se sladkou tvářičkou a blond vlasy. Byl pěkný jako obrázek, jenže charisma přišlo až s věkem. Jak to u mužů bývá, dodaly mu ho vrásky, zkušenosti i životní styl. 

Se svou image drsného fešáka je tátou čtyř dětí a zřejmě i dokonalým manželem. S Victorií nedávno oslavili už šestnácté výročí a vlastně oba spolu zrají jako víno.

Mimochodem, určitě i Davidovo tetování hraje svoji roli. Zatímco v době jeho pobíhání po trávníku po sobě míval jen pár patetických římských čísel, dnes už má "pokérovanou" dobrou polovinu těla. Viděli jste jeho zatím poslední tetování? Nakreslila mu ho čtyřletá dcera Harper, takže David teď má přímo v dlani maličkou dětskou postavičku. Světu ji poprvé ukázal přes Instagram, který si letos založil a hned získal rekordní počet "followerů".

Titul časopisu People je každý rok velkou událostí. Ještě než redakce oznámí, kdo ho získal letos, vypouští do světa spoustu teaserů a ještě dříve než se očekávané vydání objeví na stáncích, oznámí výsledek slavný moderátor Jimmy Kimmel ve své show.

Čtěte také: Beckhamovi slaví 16. výročí: Jejich nejzábavnější okamžiky

Stejně to bylo i letos. David Beckham v televizní show mimo jiné s lehkou nadsázkou prohlásil, že tohle je nejlepší moment celé jeho kariéry. "Chtěl bych poděkovat především svým rodičům, že mě přivedli na svět, a samozřejmě také svému kadeřníkovi a stylistovi," smál se David.

Přestože už léta po něm vzdychají ženy a dívky z celého světa, sám David si prý nikdy nepřipadal zvlášť atraktivní. "Rád nosím hezké oblečení a hezké obleky, rád vypadám a cítím se dobře, ale nikdy jsem si nemyslel, že bych byl sexy."

David se nicméně ocitl v dobré společnosti. Před ním titul získal například Chris Hemsworth, Adam Levine, Channing Tatum, Bradley Cooper, George Clooney, Matthew McConaughey nebo třeba Ben Affleck.

Tady jsou vítězové z posledních let:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

13 důvodů, proč zbožňovat Jennifer Lawrence

10 nejkrásnějších Bond Girls: Jak se vám líbí?

Sienna Miller: Z královny večírků opravdovou herečkou?

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama