reklama

Darujte k Vánocům poukaz na profesionální focení

Pokud si lámete hlavu s vánočním dárkem, zkuste své blízké překvapit originálním dárkem v podobě profesionálního focení v ateliéru

Foto: Profimedia

Každé Vánoce je to stejné. Přemýšlíme, čím potěšit své blízké. Kupovat další pantofle nebo kuchařku už je prostě nuda. Chtělo by to netradiční dárek, který překvapí. Obdarujte své známé dárkovým poukazem na profesionální focení v ateliéru nebo exteriéru.

Fotoateliér www.maynka.cz chystá pro své zákazníky originální dárek pod stromeček. Studio, které se specializuje na focení novorozeňat, batolat a miminek s celou rodinou. Efektivní pozadí a netradiční záběry. Kromě jiných služeb pro vás vytvoří poukaz s grafikou, kterou si budete přát. Vaši příbuzní tak mohou dostat překvapení s fotografií vašich ratolestí. Peněžní částku, kterou budete chtít darovat si určíte sami. Vaši blízcí pak poukaz použijí buď na rodinné fotografie, svatební, reklamní, nebo na portréty s miminkem.

Pokud službu doporučíte čtyřem maminkám, které se přijdou vyfotografovat, dostanete jedno focení zdarma. Mohou se o vás postarat vizážistky, které vás připraví se vším všudy. Studio Maynka vám pomůže s úpravou fotografií a pro vaše známé je i vytiskne.

 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama