reklama

Dárky na internetu: Tohle jsou letošní vánoční hity

Dárky výhodně a bez stresu? Ano! Stačí se pohodlně usadit k počítači a nakoupit.

Foto: Žena

Nakupování vánočních dárků přes internet má stále více fanoušků. A není divu, dárky zakoupené přes internet vyjdou levněji, člověk se vyhne přecpaným obchodním centrům, a navíc, pokud se nestrefí do vkusu obdarovaného, má díky zákonu o ochraně spotřebitele dostatek času na výměnu nepoužitého zboží po svátcích. Jaké jsou letošní hity?


Espresso De Longhi

Každý, kdo si rád vychutná šálek dobré kávy, ocení populární Espresso De Longhi ECAM 21.117, s jehož pomocí je možné snadno vykouzlit kávu přesně dle vlastní chuti - od malé po velkou, od silné po extra slabou, s nízkou, střední či vysokou teplotou. Pro přípravu nápoje je možné využít zrnkovou i mletou kávu. Zakoupíte zde za 10 990 Kč.Čistička vzduchu

Utěsněná okna, klimatizace, syntetické koberce, umělý nábytek, monitory, kopírky a další vlivy vytváří uvnitř budov škodlivé prostředí. Použitím čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 s ionizátorem předejdete případným bolestem hlavy, nespavosti, snížené koncentraci, alergiím, astmatu či onemocnění plic. Zakoupíte zde za 3 333 Kč.


Osobní váha Gallet

Elektronická skleněná osobní váha Gallet PEP 987 Colombes vám sice kila neubere, ale jednoduchost, s níž se ovládá, a její design zaručeně přispějí k tomu, že se k ní budete vracet stále častěji. Kombinace čirého tvrzeného skla s funkčními doplňky stříbrné barvy učiní navíc z této váhy moderní součást vašeho bytu. Zakoupíte zde za 299 Kč.


Dotykový tablet Gogen

Praktický tablet s OS Android může pomoci i pobavit. Přes WiFi připojení mohou být vaši blízcí stále online - vyřídí si svou poštu, přečtou zprávy, zkontaktují přátele. Na kvalitním 8" displeji si mohou prohlédnout video či obrázky nebo užít hry a spousty dalších aplikací. Tablet Gogen TA 8200 je vítěz testu odborného časopisu Stereo&Video. Zakoupíte zde za 3499 Kč.


Čtečka knih Ereading

Milovníky četby potěší čtečka elektronických knih eReading.cz Second Edition s přímou podporou českého obsahu. Čtečka s 6" displejem disponuje 2 GB vnitřní pamětí, pro stahování obsahu využívá bezdrátové připojení WI-FI a na jedno nabití umožní přečíst až 8 000 stránek. Zakoupíte zde za 2999 Kč.

Komerční článek

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Chci předmanželskou smlouvu na sex! Jsem divná?

Nejstarší modelky světa: Sexy i v 80 letech

10 největších módních chyb mužů. Děláte je taky?

Odchod milované Libuše Šafránkové. Čím si diváky tolik získala? Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama