reklama

Dárky k Vánocům pro holčičky? Máme pro vás tipy!

Máte doma mladou slečnu a nevíte, co jí koupit k Vánocům. Podívejte se na naše tipy na dárky k Vánocům pro holčičky!

Foto: Žena

Vánoce jsou svátky radosti. Nadělte pod stromeček vašemu dítěti dárek, který ho potěší. Připravili jsme pro vás pár tipů na dárek k Vánocům pro holčičky.

Ať už pod stromečkem najdou panenky, kuchyňku, kočárek nebo malovátka. Určitě je svým dárkem mile překvapíte. Pojďte si vybrat z naší nabídky dárků pro holčičky.

Barbie nic nezkazíte

Která holčička by netoužila po Barbie panence. V současné době můžete zakoupit hned dvě Barbie, které budou u vaší holčičky rozvíjet kreativitu. Jedna z nich se jmenuje Barbie Deisgn stodio a stojí okolo 600 korun. Holčičky mohou navrhovat oblečení na Barbie panenku. V balení najdete panenku, řadu zdobítek, samolepky a papírové šablony. Každá panenka bude originální.

Druhým krásným dárkem je Barbie Vlasový design salon. Děvčata se stanou umělkyněmi. Pomocí barev ve sprejích mohou originálně a zábavně ozdobit vlasy své Barbie panenky. V balení za 799 korun najdete Barbie a inspirující šablony a pomůcky.

Malá kuchařka

Už za necelých 600 korun pořídíte své princezně opravdový Brio Hello Kitty sporák. Holčičky budou nadšené z růžového dřevěného sporáku, kde si mohou bezpečně vyzkoušet vaření. Sporák má pohyblivé knoflíky a regulátor teploty.

Kosmetický set

Za 269 korun získá vaše malá parádnice Klein Barbie kosmetický set. Krásný kosmetický set obsahuje kazetu s očními stíny, tvářenkou a leskem na rty, zrcátko, lahvičku na parfém a řadu sponek, skřipců a gumiček do vlasů.

Cestovní postýlka

Už máte doma kočárek a nosítko na panenku. Co takhle doplnit sestavu o Dimian Cestovní postýlku, kterou koupíte za 279 korun. Taková postýlka se hodí každé holčičce. Snadno ji složíte a dáte do transportní tašky. Vaše slečna si tento dárek zamiluje. Postýlku doplňte o Bayer Chic přebalovací pult za 299 korun, který obsahuje všechny potřebné věci v závěsné taštičce.

Jako šťastná rodina

Kupte pod stromeček SIMBA šťastnou rodinu s těhotnou Steffi a Kevinem. Těhotnou Stefii a Kevina ještě doplňuje malá Evička. Již brzy jim do rodiny přibude nový přírůstek. Sadu panenek zakoupíte za 350 korun. Pokud byste chtěli panenku s měkkým tělem, podívejte se na GÖTZ Muffin panenku. K dostání jsou od 700 korun s blond nebo hnědými vlasy.

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama