reklama

Dárek k Vánocům pro muže? Holicí strojek!

Poradíme vám s vánočním dárkem pro partnera. Vyberte si holicí strojek!

Foto: philips.cz

Nevíte, jaký dárek vybrat k Vánocům pro tatínka, dědečka nebo vašeho partnera? Podívejte se, jak správně vybrat holicí strojek. Nechte pod vánočním stromem praktický a hezký dárek.

Holicí strojek užije každý muž. Kvalitní holení bude příjemnější a uvidíte, že váš partner či manžel bude vánočním dárkem doslova nadšený. Pojďte si vybrat.

Jak vybrat holicí strojek?

Na trhu se prodávají planžetové strojky, frézičkové, síťové nebo akumulátorové holicí strojky. Pro holení krátkých vousů je vhodný planžetový strojek. Frézkový strojek si poradí s delším vousem. Určitě si rozmyslete zda chcete síťové napájení nebo akumulátorový strojek. Druhý typ je vhodný pro cestovní. Síťový strojek vás omezuje a je třeba mít v blízkosti elektrické napájení. 

Pro snadné holení kontrolujte i typ údržby. Po holení je nutné strojek čistit. U levných modelů je třeba nutné sejmout planžetu a vousy odstranit štětečkem. Dražší modely mají samočistící funkce. Součástí balení bývá i čistící stanice. Třetina strojku nahoře je vodotěsná, proto se tak můžete holit i ve sprše. U vodotěsného strojku je výhoda, že ho jednoduše opláchnete pod vodou. Ideální kombinací je vodotěsný strojek s akumulátorovým nabíjením.

Holíte se každý den?

Pokud potřebujete mít holicí strojek každý den, je třeba volit takové, které se nabijí rychle. Klasický strojek se nabíjí asi dvě až tři hodiny. Rychlonabíjecí strojek vše zvládne pod jednu hodinu. Strojky pro citlivou pokožku aplikují buď automaticky nebo stisknutím tlačítka gel přímo na místo holení.

Další užitečnou funkcí strojku je, pokud má v příslušenství zastřihávač vousů. Pokud máte tvrdé vousy, dbejte při výběru frézičkového strojku, aby měl co nejvíce otáček.

Tipy na kvalitnější holicí strojky

Philips RQ 1160/21

Systém GyroFlex 2D se snadno přizpůsobí křivkám tváře a hlavy. Strojek oholí i to nejkratší strniště. Strojek má držáky pro normální oholení  a otvory pro holení i nejkratších vousů. Systém má dvojité břity, které jsou součástí elektrického strojku. Stojek nadzvedává vousy a usnadňuje tak oholení. Těsnění Aquatec umožňuje nejen suché, ale i mokré holení. Tento strojek má frézičkový systém a zastřihovací nástavec. Doba nabíjení je hodina. Neumožňuje rychlonabíjení. Tento strojek je akumulátorový. Součástí balení je nabíjecí stanice a taška na cestování. Doporučená cena je od 3 tisíc korun.

Braun Series 3390 CC

Holicí hlava s integrovanými břity umožňuje dokonalé kopírování tváře. Trojitý holicí systém holí důkladně jedním tahem. Možnost u tohoto typu fixovat holicí díly pro přesnější oholení. Součástí je výsuvný zastřihovač vousů. Doba nabíjení je 60 minut a rychlonabíjení trvá pět minut. Baterie vydrží v provozu 45 minut. Přístroj má LED kontrolky nabíjení a pro výměnu holicích dílů. Součástí balení je dobíjecí a čistící jednotka Clean and Renew. Strojek má planžetový systém a je omyvatelný pod tekoucí vodou. Cena strojku je od 2 tisíc korun.

Panasonic ES LF71K803

Tento holicí strojek je planžetový. Zdroj energie je akumulátorový a doba provozu je 45 minut. Strojek je nutné nabíjet 45 minut a rychlonabíjení tento typ neumožňuje. Holicí strojek má 4 nezávislé plovoucí hlavy pro suché a mokré holení. Strojek má až 14 tisíc otáček za minutu. I zde najdete LED ukazatel nabití a výměny částí. Strojek je plně omyvatelný schopný bezsíťového provozu. Cena strojku se pohybuje od 3 800 korun

#gtafika1

Univerzita v USA otevřela obor jen pro něj: Musel jsem je přemluvit a sehnat milion | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama