reklama

Crocs otevře první oficiální obchod na Chodově

V prosinci bude otevřen první obchod Crocs v pražském Centru Chodov

Boty Crocs
Boty Crocs | Foto: Amic

Před Vánocemi otevře svůj první obchod v Čechách americká ikonická značka Crocs. V nákupním centru Chodov si tak zákazníci vyberou z dosud nejširší nabídky jejích produktů. V letošní kolekci podzim/zima 2011 lze najít opět mnoho novinek - například pánské elegantní polobotky Ellicott.  Firma Crocs světu přinesla fenomenální barevný dřevák.

Za dobu své existence se významně posunula a v dnešní době představuje jednu z nejdynamičtějších obuvnických firem, která nabízí celoroční obuv pro širokou škálu zákazníků.

Kolekce podzim/zima

Letošní kolekce podzim/zima 2011 je velmi variabilní a rozdělená do několika podkolekcí. Cobbler vzdává hold klasickému ševcovskému řemeslu a patentovaný materiál Croslite kombinuje s tradičními obuvnickými materiály. Patří sem například lehounká verze oblíbených pánských farmářek Crocs Cobbler nebo dámské kožené retro kozačky Crocs Cobbler High Boot, které díky Croslitu  váží pouze několik set gramů.

Podkolekce Cozy je zaměřená na mrazivé zimní měsíce. Modely jsou teplounké díky kožíškům a úpletům, boty tak zahřejí i v nejhorších plískanicích, jaké může zima přichystat. Letošní horkou novinkou jsou také pánské elegantní polobotky Ellicott s italským designem. Kolekce je určená speciálně pro evropský trh a přináší nové designové řešení kompromisu mezi pohodlným a elegantním obouváním.

Dětská obuv

Velkou součástí portfolia Crocs je dětská obuv. Tyto boty jsou nejen praktické a ergonomicky tvarované, a tudíž pohodlné a zdravé, ale navíc děti baví svým hravým designem. Crocs využívá unikátní spolupráce s filmovými společnostmi a představuje každou sezónu modely s oblíbenými kreslenými postavičkami. Kromě Mickey Mouse, Aut nebo Medvídka Pú mezi ně patří i kočička Hello Kitty. Její motivy najdete na pantoflích (letních i zimních), balerínkách a nově i na sněhulích a holínkách.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama