reklama
 

Co vás čeká? Horoskop na červenec napoví

Podívejte se, co vás čeká v horoskopu na měsíc červenec

Foto: Profimedia.cz

Cítíte, že pro vás měsíc červenec nezačal moc dobře? Chcete si zkusit najít životní lásku? Podívejte se, co pro vás přichystal horoskop na červenec.

Velmi záleží, který měsíc jsme se narodili. Přečtěte si, co vaše znamení čeká v měsíci červenci. Ujistěte se, že je čas na změnu a kariérní postup v práci. Víme víc! Díky horoskopu.

Je čas začít něco dělat

Berany čekají velké osobní změny. Pokud přijmete fakt, že je třeba se naučit nové věci, můžete dosáhnout kýženého cíle. V práci na vás bude čekat odměna v podobě lepšího platového ohodnocení.

Blíženci to mají v hlavě velmi dobře srovnané, a proto dostanou šanci, aby zaujali nové lidi. Kdo ví, třeba se z pracovní schůzky vyklube dobré rande s vidinou vaší společné budoucnosti.

Štíry čeká v měsíci červenci mnoho práce. Je moc dobré, že ji nejprve chcete dodělat, ale pokud si neuděláte čas sami pro sebe, mohlo by se to odrazit na vašem zdraví.

Kozorozi, máte dostatek elánu? Trochu přibrzděte, protože energie velmi rychle dochází. Určitě párkrát dejte přednost zábavě před povinností nebo vám hrozí, že vás rodina bude za vaši pracovitost nenávidět a děti se vám odcizí.

Načerpat sílu se vyplácí

Na znamení Býka čekají náročně dny. Dokonce i vaše rodina pozná, že jste přepracování a pomůže vám s domácími pracemi. Využijte toho a vyrazte do přírody a načerpejte novou sílu.

Lvi, zažili jste náročný červen? Bohužel i červenec s sebou přináší celou řadu povinností. Využijte klidnější první poloviny a vydejte se s celou rodinou alespoň na týden na dovolenou. Odpočinek se vyplatí a vy se v práci budete moci soustředit na nový úkol, který vám zajistí lepší platové podmínky.

Váhy, v práci pracujete na 150 procent, proto vás čeká i dobrá odměna. Využijte nabídku na prodloužený víkend a relaxujte. Na výletě vás může potkat velké štěstí v podobě vztahů a lásky.

Panny, přestaňte se vychloubat tím, jak vám jde práce od ruky a raději si najděte čas na to se rozmazlovat. Nadbytečná energie bude velmi brzy upadat a vy se budete cítit mizerně a přijdou deprese. Najděte si čas jen sami pro sebe.

Přijdou lepší časy

Střelce čekají v měsíci červenci velmi dobré časy. Na svět budete koukat s nadhledem a v práci díky tomu budete o dost rychleji v cíli. S vaším elánem se vám podaří získat úžasný vztah nebo vás v práci jistě brzy povýší.

Raci, máte mnoho energie a je nejvyšší čas ji investovat do nových koníčků. S novou zálibou přijde nová láska, přátelé a hlavně příjemné relaxování pro vaše tělo, které velmi potřebujete.

Vodnáři, vám se bude v tomto měsíci velmi dařit. Vše se bude vyvíjet ve váš prospěch. Užijete si dovolenou, volný čas i pracovní dobu, kdy vám vše půjde od ruky. V práci nepanikařte a zkuste dělat vše z rozvahou a dopředu věci promýšlejte, jinak přijdete o mnoho tolik potřebné energie.

Měsíc červenec přivede Ryby do nového prostředí. Užijete si spoustu skvělých zážitků a načerpáte nové zkušenosti. V tomto měsíci vás čeká větší finanční obnos v podobě výhry nebo lepšího platu. Štěstí vám bude přát i v lásce a vy konečně najdete toho pravého.

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama