reklama

Co si pustit o víkendu v TV? Ženy v pokušení

Jaký film by vám neměl uniknout tento víkend v televizi? Máme pro vás čtyři zaručené tipy!

Ženy v pokušení
Ženy v pokušení | Foto: Falcon

Co by vám tento víkend nemělo uniknout v televizi? Máme pro vás čtyři filmové tipy!

Sobota - Jak utopit dr. Mráčka

V sobotu v 16:05 vysílá Nova oblíbenou komedii Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974). O čem film vypráví? Zbylo jich už jen sedm. Pan Wassermann s chotí a dcerou Polly a jejich sloužící, Karel, Bertík a Alois s dcerou Janou. I jejich konec se však zdá neodvratný, zejména poté, co je Lojzíkovi přidělen nový suchý byt I. kategorie s ústředním topením. Jejich vlhký domek na břehu Vltavy má být zbourán, čemuž chtějí vodníci za každou cenu zabránit. Vydají se za bytovým referentem doktorem Mráčkem, který má jejich případ na starosti, ten se však jejich prosbami nenechá zlomit a trvá nejen na stěhování, ale také na bourání. Když to nejde po dobrém, nezbývá než zkusit to po zlém.

Notting Hill

Kultovní romantickou komedii Notting Hill (1999) vysílá HBO ve 14:20. William Thacker (Hugh Grant) prodává knihy v obchodě ve čtvrti Notting Hill v západním Londýně a bydlí s excentrický Spikem (Rhys Ifans). Jednoho dne dohlíží William na obchod, když tu do něj vstoupí Anna Scott (Julia Roberts), rozkošná a světoznámá herečka ze Spojených států, jež momentálně natáčí v Londýně. Koupí si od Williama knihu, je k němu velmi zdvořilá a milá, přesně tak, jak by se slavná herečka chovala k bezvýznamnému prodavači.

Neděle - Ženy v pokušení

Českou komedii Ženy v pokušení (2010) Jiřího Vejdělka si nenechte ujít ve 20:20 na Nově. Úspěšná psycholožka Helena vždy dokáže svým pacientům fundovaně poradit. Když ale přistihne svého manžela in flagranti s milenkou, zůstává jen bezradně stát na prahu nového života. Její výstřední matka Vilma však má pro ni zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa chlapem pořádným.

Zkus mě rozesmát

V 16:00 by vám na HBO  neměla uniknout oddychová komedie Zkus mě rozesmát (2011) s Adamem Sandlerem a Jennifer Anistonovou v hlavních rolích. Plastický chirurg Danny, který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy, požádá svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život.Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama