reklama

Co si pustit o víkendu v TV? Tři mušketýry

Co si nenechat o víkendu ujít v televizi? Přinášíme vám jako obvykle čtyři zajímavé tipy!

Tři mušketýři
Tři mušketýři | Foto: Aktuálně.cz

Jaký film si pustit o víkendu v televizi? Přinášíme vám dva lákavé tipy na sobotu a dva neděli!

Sobota - Souboj Titánů

Ve 20:20 si na tv Nova nenechte ujít americký fantasy film Souboj Titánů (2010). Boj mezi bohy může zničit celý svět a rozpoutat peklo na Zemi. Jedinou nadějí pro lidstvo je Perseus, syn mocného Dia a pozemské krásky. Vychovávaný obyčejným rybářem nemá božské vrtochy a je za všech okolností připraven bojovat za práva lidí. Se svojí družinou se neohroženě vydává na nebezpečnou cestu do zakázaných světů, čelit intrikám vládce podsvětí i mýtickým nestvůrám a démonům.

Tři mušketýři

Tři mušketýři (2011) - nová adaptace slavné knižní předlohy poběží na HBO Comedy v 17:35. Postavy čtyř hrdinů bez bázně a hany, kteří se bijí ve jménu francouzského krále a snaží se překazit intriky pletichářského kardinála, zrádného vévody z Buckinghamu a dvojité agentky mylady de Winter, snad netřeba představovat.

Neděle - Vrchní, prchni

Kultovní komedii Vrchní, prchni (1980) vysílá Nova ve 17:35. Knihkupec Dalibor Vrána (Josef Abrhám) nemá lehké žití. Svou svízelnou finanční situaci se rozhodne vylepšit tak, že využije toho, že si jej lidé v restauracích často pletou s číšníkem a začne inkasovat. Netrvá dlouho a stane se nepolapitelným fantomem pražských (a později i mimopražských) restaurací a postrachem liknavých číšníků.

Králova řeč

Oscarové britské drama Králova řeč (2010) si pusťte v 17:35 na HBO. Jiří VI. si musel chtě nechtě nasadit korunu a vládnout Anglii. Jeho koktání však brzy vyvolá obavy o jeho vůdčích schopnostech, a tak se král obrátí na velmi nekonvenčního logopeda, Lionela Logua, který se stane jeho nejbližším přítelem.


Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama