reklama

Co si pustit o víkendu v TV? Sexy Prince z Persie!

Jaký film nebo pořad si pustit o víkendu v televizi? Přinášíme vám čtyři zaručené tipy

Sexy Jake Gyllenhaal jako Princ z Persie
Sexy Jake Gyllenhaal jako Princ z Persie | Foto: archiv

Jaký film nebo pořad si pustit tento víkend v televizi? Přinášíme vám dva zaručené tipy na sobotu a dva na neděli!

Sobota - Zoolander

V osm hodin večer by vám na Nova Cinema neměla uniknout bláznivá komedie Zoolander (2001) s Benem Stillerem v hlavní roli. Zákulisí módních přehlídek to je svět sám o sobě, plný originálních osobností i velice bizarních postaviček. A právě v něm se, jako ryba ve vodě, pohybuje Derek Zoolander (Ben Stiller). Třikrát za sebou byl prohlášen Modelem roku, a tak přivykl záři reflektorů, bleskům fotoaparátů a myšlence, že je prostě neodolatelný a "cool". Vše je skvělé, až do chvíle, kdy se módní jedničkou stane Hansel, podivný chlap navlečený do hadích kůží.

Princ z Persie: Písky času

Pět minut po devatenácté hodině si na HBO 2 určitě pusťte americký dobrodružný fantasy film Princ z Persie: Písky času (2010) s přitažlivým Jakem Gyllenhaalem v hlavní roli. Epické akční dobrodružství je zasazené do tajuplné Persie. Líný princ (Jake Hyllenhall) i přes váhání spojí síly se záhadnou princeznou (Gemma Arterton) a spolu bojují proti temným silám, aby ochránili starověkou dýku, která může osvobodit Písky času - dar od bohů, který může vrátit čas a umožnit jejímu vlastníkovi vládnout.

Neděle - Maska

Sázkou na jistotu je crazy komedie Maska s Jimem Carreym. Film vysílá Nova ve tři hodiny odpoledne. Bankovní úředník Stanley Ipkiss je nešika a smolař a navíc nemá ani štěstí v lásce. Jednoho dne se ale jeho život změní. Cestou z práce mu na mostě vypoví službu auto a Stanley zahlédne v řece starobylou dřevěnou masku plovoucí na hladině. Masku vyloví, a když si ji později nasadí, promění se v bytost se zelenou tváří, která má schopnosti kresleného hrdiny a využívá animovaných rekvizit. V masce je z něj úplně jiný člověk...

Notting Hill

V 16:20 vysílá Markíza dnes již kultovní romantickou komedii Notting Hill. Zatímco ona je slavná hollywoodská hvězda (Julie Roberts) a celý svět jí leží u nohou, on (Hugh Grant) má malou prodejnu knih v malebné londýnské čtvrti. Anna Scottová, herečka, která do Anglie přijela na premiéru svého nového filmu, zajde do krámku nesmělého Williama zcela náhodou. Z oboustranného zájmu však začne klíčit vztah, který nutně musí projít zatěžkávací zkouškou. Ale někdy i dva lidé ze zcela odlišných světů mohou najít společnou cestu životem.


Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama