reklama
 

Co si pustit o víkendu v TV? Líbáš jako Bůh!

Co si pustit o víkendu za film? Máme pro vás dva lákavé tipy na sobotu a dva neděli!

Líbáš jako Bůh
Líbáš jako Bůh | Foto: Aktuálně.cz

Jaký film si pustit o víkendu v televizi? Přinášíme vám dva tipy na sobotu a dva na neděli!

Sobota - Líbáš jako Bůh

Ve dvacet hodin vysílá Prima Family komedii Líbáš jako Bůh. Sympatická Helena patří k oblíbeným pedagogům, díky zdravému nadhledu si rozumí se studenty i kolegy. Daleko nepředvídatelnější okamžiky ji však čekají v soukromí. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem, problémy ovdovělé sestry, manželské karamboly syna i pozdní lásky babičky - to Helenu zaměstnává natolik, že jí na vlastní život a city jaksi nezbývá čas.

Perfect Days - I ženy mají své dny

Komedii Alice Nellis si pusťte ve dvacet hodin na HBO. Erika (Ivana Chýlková) má skoro všechno - vlastní televizní pořad, vyhlášený kadeřnický salon, velký byt s terasou a svobodu, ale s každým přibývajícím rokem víc a víc touží po tom jediném, co nemá - a to je dítě.

Neděle  - Škola základ života

Kultovní komedii českou Škola základ života (1938) vysílá Nova Cinema v 14:15. Vše se tu točí kolem studentského časopisu Řev septimy, který napsal kdosi ze septimánů reálného gymnázia v Přívlakách a který šplhoun Krhounek předal třídnímu učiteli. Vzbudil v profesorském sboru značné pozdvižení, protože poněkud humorných způsobem pojednával o jednotlivých členech profesorského sboru. Zatímco mladý profesor Bartoš a starý moudrý pedagog Gábrlík dokázali přejít celou věc s humorem, zbytek učitelského sboru zahájí zuřivé pátrání po viníkovi, jehož přiznání je podmínkou pro zrušení zákazu k účasti na středoškolském sportovním turnaji.

Vzpomínky na Afriku

Drama Vzpomínky na Afriku si nenechte ujít v 17:20 na Cinemaxu. Novinářka Karen Blixen (Meryl Streepová), jež se s manželem (Klaus Maria Brandauer) přestěhuje z Dánska do Nairobi s cílem založit si vlastní plantáž, svého manžela nikdy nemilovala, v Nairobi ovšem potkala svou životní lásku, okouzlujícího britského dobrodruha (Robert Redford). Každodenní život v Africe však pro ni nebyl jednoduchý, především na počátku. Nádherné záběry doplňují bezchybný scénář, jenž čerpal z pěti knižních svazků, ve kterých Blixen zaznamenala své paměti. Film získal sedm Oscarů, včetně kategorie nejlepší režie (Sydney Pollack) a nejlepší film.


Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama