reklama

Co si pustit o víkendu v TV? Jíst, meditovat, milovat

Jaké filmy si pustit o víkendu v televizi? Přinášíme vám čtyři zaručené tipy!

Jíst, meditovat, milovat
Jíst, meditovat, milovat | Foto: Aktuálně.cz

Jaký film si pustit o víkendu v televizi? Přinášíme vám dva zaručené tipy na sobotu a dva na neděli!

Sobota -  Snila jsem o Africe

V osm hodin večer si na Nova Cinema nenechte ujít romantické drama Snila jsem o Africe (2000). Příběh je natočen podle skutečné události o ženě, které se podařilo splnit si své sny. Jako dítě objevila krásu a divokost Afriky. Jako dospělá se rozhodla učinit jí svým domovem. Opustila svět bohatství a výsad a dokázala uskutečnit nový začátek se svou rodinou. Vše co chtěli byla změna krajiny, to co našli, změnilo navždy jejich životy. Poznali nejen dobrodružství a krásu Afriky, ale i krutou a nevyzpytatelnou přírodu s nebezpečnými lovci a zvířaty.

Jíst, meditovat, milovat

V 18,10 vysílá HBO film s Julií Robertsovou Jíst, meditovat, milovat podle stejnojmenného bestselleru. Hlavní postava filmu Liz Gilbert (Julia Robertsová) je moderní žena, která se vydává poznávat a obdivovat krásy světa a současně se pokouší znovu najít a probudit své pravé já.

Neděle -  Piráti z Karibiku

V 15:40 si na HBO rozhodně nenechte uniknout dobrodružný fantasy film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna se skvělým Johnnym Deppem v hlavní roli. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti (Penelope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku - nebo zda tato žena jen hraje na city a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu lodi obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti.

Lidice

V dvacet hodin vysílá HBO český velkofilm Lidice v hlavní roli s Karlem Rodenem. Příběh Lidic, je příběhem obyčejných lidí, kteří se absurdní shodou náhod připletli do cesty dějinám. Rok 1942 - německá propaganda úzkostlivě tají genocidu páchanou na civilním obyvatelstvu. Po atentátu na druhého muže třetí říše Reinharda Heydricha však udělá výjimku. Po vypálení malé české vesnice Lidice, vše vyhlásí do světa. Jako záminka k vypálení obce stačí jeden milostný dopis. Nacisté chladně popravili všechny lidické muže, ženy a děti nechali převézt do koncentračního tábora. Některé děti dali na převýchovu.

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama