reklama
 

Co si pustit o víkendu v TV? Dinotopii a Tintina

Jaký filmy a pořady by vám neměly tento víkend uniknout? Máme pro vás dva tipy na sobotu a dva na neděli!

Tintinova dobrodružství
Tintinova dobrodružství | Foto: Aktuálně.cz

Jaký film nebo pořad by vám neměl uniknout o víkendu v televizi? Máme pro váš jako vždy dva tipy na sobotu a dva neděli.

Sobota - Madagaskar 2

Ve 20:20 si nenechte ujít na Nově animovaný film Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008). Lva Alexe, pruhovaného dobrodruha Martyho, hrošici Glorii a žirafího hypochondra Malmana už omrzel život na Madagaskaru a zastesklo se jim po domově. Proslulá čtveřice uprchlíků z newyorské zoo proto vyráží na cestu plnou dobrodružství, která je ale rozhodně nezavede zpět do New Yorku.

Dinotopie

Ve 20 hodin si nenechte ujít na Prima Cool první díl dobrodružné série Dinptopie (2002), která přenese příznivce dobrodružství na stejnojmenný ostrov, který je zvláštní nejen tím, že se zde pradávní živočichové vyskytují, ale i tím, že žijí v poklidné shodě s lidmi. Po havárii letadla se na tomto prazvláštním místě ocitnou nevlastní bratři Karl a David. Jsou fascinováni zdejšími podmínkami, obyvateli, a hlavně dinosaury, kteří umí mluvit, číst a psát. Mnozí z nich dokonce studují. Třeba stenonychosaurus Zippo, který je knihovníkem a mluví sedmnácti jazyky. S ním a s Marion, dcerou starosty z Města vodopádů, prožijí bratři vzrušující dobrodružství. Život a pohoda na Dinotopii jsou však v ohrožení, protože místní energetické zdroje - bájné sluneční kameny - začínají slábnout.

Neděle - Ženy na cestách

V 18 hodin vysílá Prima family nový cestovatelský magazín Ženy na cestách. V prvním díle se podíváte do rakouských Alp, kam se vydaly čtyři ženy, v čele s herečkou Anife Vyskočilovou, které vás budou pořadem provázet. Dámy si sem jely nejen zalyžovat, ale hlavně užít předvánoční atmosféru. Která z nich si bude připadat jako Popelka? A kde potkají nikoliv zlaté, ale bílé prasátko?

Tintinova dobrodružství

Tintinova dobrodružství, americký animovaný film režiséra Stevena Spielberga (2011) si pusťte ve dvacet hodin na HBO. Závod, kdo odhalí tajemství potopené lodi, na které se možná skrývá obrovský poklad - také ovšem stará kletba - Tintin a jeho věrný pes Snowy se vydávají na dobrodružnou cestu kolem světa.


Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama