reklama

Co si pustit o víkendu v TV? Českou Miss nebo Světáky

Jakou zábavu nabízejí o víkendu televizní stanice? Přinášíme vám čtyři zaručené tipy!

Komedie Světáci
Komedie Světáci | Foto: Aktuálně.cz

Co si pustit o víkendu v televizi za film nebo pořad? Přinášíme vám dva tipy na sobotu a dva na neděli.

Sobota - Česká Miss 2012

Od 19:55 vysílá Prima Family přímý přenos soutěže krásy Česká Miss 2012. Ředitelce soutěže Michaele Maláčové (Miss ČR 1991) se vloni podařilo sloučit obě soutěže krásy, které u nás souběžně několik let fungovaly. Takže ze soutěže vyjde opravdu nejkrásnější dívka v republice. I tentokrát bylo vybráno čtrnáct finalistek, které se utkají v boji o korunku královny krásy, hodnotné ceny i o účast ve světových soutěžích. Česká Miss není pouze o krásné tváři a postavě, podle Michaely Maláčové jsou pro uchazečky stejně důležité inteligence i vyjadřovací schopnosti, základy angličtiny jsou považovány za standard.

Román pro muže

Souběžně s přímým přenosem z České Miss lze na Nově (od 20:00) sledovat Román pro muže, který je natočen podle stejnojmenné předlohy Michala Viewegha. Film vypráví příběh tří sourozenců - Cyrila (Miroslav Donutil), Bruna (Miroslav Vladyka) a Anety (Vanda Hybnerová). Pevné pouto, které se mezi nimi utvořilo po tragické smrti rodičů, kdy starost o výchovu mladšího bratra a sestry převzal výrazně starší Cyril, prochází zvláštní zkouškou.

Neděle - Světáci

Nova Cinema vysílá v osm hodin večer kultovní českou komedii Světáci Zdeňka Podskalského. Skopec, Prouza, Petrtýl jsou tři venkovští fasádníci, kteří pracují v Praze na obnově domů. Láká je pražský noční život, ale jejich první návštěva luxusního podniku Diplomat Grill se příliš nevydaří a nakonec musí utéci. Nevzdávají se však. Dají si ušít kvalitní obleky a najmou si na výuku společenské výchovy bývalého učitele tance Dvorského.

Bastardi 2

Druhý díl českého krimi dramatu Bastardi vysílá Prima Cool pět minut před 22. hodinou. Příběh začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec a dědeček jsou přesvědčeni, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své sestry. Začnou tak Majera psychicky deptat a hledají důkazy. Důkazy hledá také nový policejní vyšetřovatel Karas, jenž přebírá agendu po zesnulém policejním vyšetřovateli Palečkovi. Karasovi se okamžitě v případech úmrtí "Bastardů" něco nezdá a začíná se zaměřovat též na Majera, který je v tuto chvíli již ředitelem školy. 

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama