reklama
 

Co si pustit o víkendu v televizi? Kameňák 3

Na jaký film se podívat o víkendu v televizi? Přinášíme vámm čtyři zaručené tipy!

Jíst, meditovat a milovat
Jíst, meditovat a milovat | Foto: Sony

Jaký film si pustit tento víkend v televizi? U čeho se zaručeně pobavíte?

Přinášíme vám dva zaručené tipy na sobotu a dva na neděli.

Sobota - Kameňák 3

V 15:25 vysílá Nova oblíbenou komedii Kameňák 3 režiséra Zdeňka Trošky. Jsme znovu v Kameňákově ad en tu začíná jako vždycky. V ložnici Pepy a Vilmy. Jen výhled z balkonu je té neděle pro Pepu překvapivý. Policejní náčelník k nemalému údivu zjišťuje, že se do sousedství nastěhovala početná romská rodina a tak Vilma s Julčou musí neprodleně nastoupit na hodiny karate a bojových cviků. Jenže lekce s Oldou opravdu nejsou o sebeobraně.

Hancock

V osm hodin večer si nenechte ujít na Nově akční komedii Hancock (2008) s Willem Smithem v hlavní roli.
Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem těžko se probíjející superhrdina, který se dostal v nemilost veřejnosti. Když Hancock neochotně přistupuje na návrh idealistického publicisty Raye Embreye (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst znovu vstává z trosek a vše se zdá opět, jak má být. Potom ale potkává Mary (Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho skryté minulosti.

Neděle - Jíst, meditovat, milovat

V 9:25 vysílá HBO romantické drama Jíst, meditovat, milovat. Hlavní postava filmu Liz Gilbert (Julia Robertsová) je moderní žena, která se vydává poznávat a obdivovat krásy světa a současně se pokouší znovu najít a probudit své pravé já.


Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka

Uniknout by vám neměl fantasy velkofilm Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka, který vysílá v osm hodin večer HBO. Edmund a Lucinka, dvě nejmladší z dětí Pevensieových, tráví prázdniny u svých příbuzných společně se svým nesnesitelným bratrancem Eustacem. Často tu vzpomínají na Narnii a na dobrodužství, které tam zažili, když jednoho dne z ničeho nic ožije obraz lodi, který visí v Lucinčině pokoji a oni se skrz něj dostávají zpátky do Narnie. Bohužel i s bratrancem Eustacem. Z moře, kam se pomocí obrazu přenesli, je zachraňuje král Kaspian. 

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama