reklama
 

Co si o víkendu pustit v TV? Sex ve městě a Zorra

Jaký film by vám o prodlouženém víkendu neměl v televizi uniknout? Máme pro vás tipy!

Sex ve městě 2
Sex ve městě 2 | Foto: WB

Jaký film si pustit tento prodloužený víkend v televizi?

Máme pro vás na každý den jeden zajímavý tip!

Pátek - Legenda o Zorrovi

V 15:40 vysílá Nova dobrodružný film Legenda o Zorrovi (2005) s Antoniem Banderasem. Když několik prominentních obchodníků a místních magnátů začne spřádat zločinné plány, Zorro zasáhne a jejich záměr překazí. Jenže cena za statečnost je vysoká - jeho vztah s Elenou (Cathera Zeta-Jonesová) je v troskách a krize ohrožuje nejen jeho vlastní život, ale také bezpečí jeho rodiny.

Sobota - Sex ve městě 2

Druhé pokračování komedie Sex ve mestě (2010) si můžete pustit ve 23 hodin na HBO Comedy. Zábava, móda, přátelství - nejen toto všechno znovu přínáší film Sex ve městě 2, ve kterém se vrací Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Miranda (Cynthia Nixon). Poznejte jejich životy a lásky po dvou letech v pokračování, které opravdu září. Co se stane po tom, co řeknete své "Ano"?

Neděle - Bobule

Českou komedii Bobule (2008) si nenechte ujít ve dvacet hodina na Nově. Sympatickým podvodníčkům Honzovi a Jirkovi v Praze hoří půda pod nohama, a rozhodnou se ukrýt na Moravě u Honzova dědy. Věnují mu podvodem získanou letenku do Argentiny a slíbí, že se mu postarají o vinice. Jenže netuší, že dodržet slib bude tak těžké.

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama