reklama

Co si o víkendu pustit v televizi? Harryho Pottera

Jaký film si pustit v televizi o víkendu? Přinášíme vám několik zaručených tipů na sobotu a neděli

Foto: Warner Bros

Jaký film si pustit tento víkend v televizi? Přinášíme vám několik tipů.

Sobota: Harry Potter a Kámen mudrců, Let´s Dance 2

V 15:05 by vám na Markíze neměl uniknout první díl Harryho Pottera s podtitulem Kámen mudrců (2001). Příběh se točí kolem sirotka Harryho Pottera. Tomu krátce po narození zahynou za neobvyklých událostí oba rodiče, a Harry proto musí vyrůstat v rodině strýce Vernona a tety Petunie, kteří mu neustále dávají najevo, že místo kde bydlí, není domov. O to větší překvapení ho čeká, když mu v den jeho jedenáctých narozenin přijde dopis, že se má stát čarodějem.

Prima vysílá ve 20 hodin romantický film plný tance Let´s Dance 2 (2008). Pokračování úspěšného hitu Step vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec?

Neděle: Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, Crazy Heart

V 15:50 na Joj si nenechte ujít dnes již kultovní komedii Mrs. Doubtfire - Táta v sukni s Robinem Williamsem v hlavní roli. Kam až by takový běžný otec byl schopen zajít, aby mohl strávit více času se svými dětmi? Daniel Hillard není žádný běžný otec, takže jakmile se dozví, že jeho exmanželka potřebuje hospodyni, okamžitě se uchází o místo. Stačí perfektní paruka, trochu make-upu a šaty pro každou příležitost a Daniel se stává paní Doubtfire, loajální britskou chůvou, která je okamžitě přijata.

Hudební drama Crazy Heart s Jeffem Bridgesem, který za svou roli získal Oscara, vysílá  HBO 2 ve 20:10.
Countryový písničkář Otis „Bad" Blake má za sebou úspěšnou kariéru, v sedmapadesáti se však už jenom potlouká po jednodenních štacích v malých barech na americkém jihozápadě. Hraje tady na kytaru a zpívá, ale hlavně pije, aby se pokusil spláchnout svou zahořklost.

Klaus: Bát se covidu je srabácké, žijeme v bláznivé době, bojíme se víc lidí než virů | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama