reklama

Co mají vaši čtvernožci v misce nejraději?

Jaké krmivo pro psi je neoblíbenější? Přinášíme vám žebříček nejoblíbenějších druhů stravy vašich domácích mazlíčků v českých e-shopech

Foto: Isifa/Thinkstock

Jaké krmivo pro psi se na internetu prodává? Co frčí? Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších krmiv pro psy.

Na prvním místě je prémiové krmivo Brit Adult Large Breed  pro velká plemena. Jedná se o kvalitní a vysoce stravitelné krmivo s obsahem glukosaminu a chondroitinu pro zdravé klouby. Je vhodné  např. pro tato plemena: bernský salašnický pes, bordeauxská doga, bullmastif, československý vlčák, německý ovčák, zlatý retriever, labradorský retriever, irský vlkodav, leonberger, mastif, německá doga, rhodéský ridgeback. Patnáctikilogramové balení pořídíte za 500 korun.Druhou pozici obsadilo krmivo Acana Adult Dog. Obsahuje proteinů a méně sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené psí stravě, má v sobě prvotřídní živočišné suroviny (celých 55 procent) včetně volně chovaných kuřat, celých vajec z místních prérijních farem a lososů ze studených vod Tichého oceánu u Vancouver Island. Acana neobsahuje pšenici, žito, kukuřici a lepek - suroviny často spojované s poruchami zažívání. Namísto toho Acana obsahuje místní ovoce a zeleninu a v páře vařený oves. Osmnáctikilogramové balení pořídíte za 920 korun.

Top tři uzavírá Pro Plan Puppy Large Robust. Jedná se o kompletní výživu a ochrana pro štěňata velkých plemen robustního typu. Receptura krmiva byla speciálně vytvořená pro štěňata velkých plemen robustního typu. Produkt je vyroben z vysoce kvalitního kuřecího masa a rýže jako hlavních složek. Poskytuje štěňatům každodenní kompletní výživu a ochranu. Speciální kombinace L-karnitinu a optimální hladiny bílkovin a tuků v krmivu pomáhá udržovat štíhlou tělesnou kondici rostoucích štěňat robustního typu. Ceny za čtrnáctikilogramové balení začínají na 327 korunách.

Lipovská: Dvořák o můj život neusiluje, porušuje ale zákon a není dobrým ředitelem ČT | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama