reklama

Co by vám o Vánocích nemělo uniknout v TV? Máme tipy!

Jaké filmy by vám nemělo uniknout o víkendu a přes svátky? Máme pro vás několik zaručených tipů!

Dvanáct měsíčků
Dvanáct měsíčků | Foto: čt

Jaký film by vám neměl o Vánocích uniknout v televizi? Přinášíme vám dva zaručené tipy na sobotu a dva na neděli a také vánoční svátky!

Sobota - Mickovy modré oči

Krimikomedii Mickovy modré oči (1999) si nenechte ujít v 14:20 na Prima family. Michael Felgate je Angličan pracující v aukční síni v New Yorku a zamiloval se do učitelky Giny Vitaleové. Chodí s ní tři měsíce a rozhodl se ji požádat o ruku. Svou napsanou žádost o ruku vloží do čínského koláčku štěstí, ale když si ji Gina přečte, její reakce je úplně opačná, než Michael čekal. Gina svatbu odmítne a uteče pryč.

O zatoulané princezně

Pohádka O zatoulané princezně (1988) poběží na Nova cinema ve dvacet hodin. Princezna Jůlinka se má vdávat, a tak se raději vydá z rodné Královské Lhoty do světa. Spřátelí se se strašidlem Mulisákem a s vodníkem Brčálem a vypraví se i do pekla zachránit Frantíka Kuldana

Neděle - Sám doma

Kultovní komedii Sám doma (1990) si nenechte ujít v 13:05 na Prima family. McCallisterovi odlétají na Vánoce do Paříže. Zaspí a ve zmatku zapomenou doma nejmladšího Kevina. Matka si na něj vzpomene až v letadle. Než se ale za notných komplikací vrátí domů, dokáže Kevin zlikvidovat vykutálené zloděje i značnou část domu

Kouzelná chůva a Velký třesk

Fantasy komedii Kouzelná chůva a Velký třesk (2010) vysílá Cinemax v 16:25. Tentokrát Nanny McPhee zaklepe na dveře rodinné farmy, které momentálně vládne mladá matka Isabel Greenová (Maggie Gyllenhaalová), jejíž děti válčí se svými rozmazlenými bratranci z města. Na farmě se brzy začnou dít věci.

Štědrý den - Šíleně smutná princezna

Známou pohádku Šíleně smutná princezna si můžete pustit v 15:25 na Nově. Panovníci dvou sousedních spřátelených zemí se dohodli na svatbě svých urozených potomků. Ti však mají vlastní recept na štěstí a lásku.

Dvanáct měsíčků

Českou pohádku Dvanáct měsíčků si nenechte ujít v 19 hodin na ČT1. Filmová adaptace klasické pohádky Boženy Němcové poprvé v celovečerní hrané verzi. Podaří se Marušce sehnat v třeskutém mrazu kytičku fialek, nebo jahody pro svou macechu a nevlastní sestru? Kdo stojí za zdánlivě nesplnitelnými úkoly a jaký je jejich skutečný cíl?

25. prosince - Šťastný smolař

Novou českou pohádku Šťastný smolař si nenechte ujít na ČT1 ve dvacet hodin. Své štěstí najde i ten největší smolař. Poznejte ho spolu se statečným kominíkem Filipem, krásnou Haničkou a popleteným panem Kdokoliv na cestě plné nečekaných dobrodružství.

26. prosince - V peřině

Český muzikál V peřině (2011) vysílá Nova cinema v 12:45. Hodná babička a maminka mají v malém městě čistírnu, ve které zbavují peřiny zlých snů. Pomáhá jim v tom přístroj sestrojený dědečkem, který to ošklivé ze snů posílá do sklepení. Pak se jednoho dne dědeček ztratí, a ve městě se současně objeví zlá vykladačka snů, kterou dědečkův vynález připravil o práci. Pomsta na sebe nenechá dlouho čekat a celou rodinu z čistírny čeká veliké dobrodružství.


Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama