reklama
 

Co bude v předvánoční Show Jana Krause? Víme to!

Chystáte se sledovat v pátek Show Jana Krause? Podívejte se, koho si pozval.

Tenistka Petra Kvitová v talk show Jana Krause
Tenistka Petra Kvitová v talk show Jana Krause | Foto: TV Prima

Show Jana Krause si přichystala na pátek před Vánoci, pořádnou porci zábavy a zajímavých hostů. Uvidíme, zda spolu s pořadem přečkáme ten slibovaný mayský konec světa.

Právě kvůli datu 21. 12. 2012 si Jan Kraus pozval astrologa Antonína Baudyše, Zuzanu Marii Kostićovou a Ivana Genova, majitele pohřební služby.

Show Jana Krause

Jan Kraus se rozhodl, že si na datum, na které podle mayské kultury připadá konec světa, pozve odborníky na slovo vzaté. Ve studiu se vystřídá astrolog, filosofka a majitel pohřební služby. Jako speciální host, se představí kapela The Tap Tap.

Hosté 21. 12. 20112

Prvním hostem bude Antonín Baudyš mladší, astrolog, který původně vystudoval filosofii na vysoké škole v  Mnichově. Čtyři roky strávil jako řeholník v řádu Tovaryšstva Ježíšova. Své astrologické vzdělání získal od svého otce, Antonína Baudyše a dalších odborníků.

Hned po panu Baudyšovi přijde do studia odbornice na mayskou kulturu, Zuzana Marie Kostićová. Vystudovala religionistiku a filosofii na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Absolvovala desetiměsíční výzkumný pobyt v Mexiku. V lednu jí vyšla první kniha s názvem Krvavé rituály Střední a Jižní Ameriky. Patří mezi největší české odbornice na problematiku starých Mayů.

Třetím hostem je Ivan Genov, majitel pohřební služby. Pohřební služba se specializuje na výrobu kovových rakví. Jsou to odborníci, kteří pracují na trhu už 23 let. Ivan Genov je velký obdivovatel a zastánce Rakouska-Uherska.

Kdy a kde

Premiéru dalšího dílu, pokud se ho tedy spolu se světem dočkáme, sledujte 21. prosince ve 22:20 na Prima family. Užijte si před Vánoci trochu zábavy a odreagování s pořadem Show Jana Krause.

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama