reklama

Chystáte se na dovolenou? Zabalte si také novou knihu

Máte rádi detektivky, knihy z lékařského prostředí nebo historické romány? Podívejte se na knižní novinky!

Kniha je ideální způsob relaxace po těžkém dni v práci. Mnoho žen sahá po knize pro zábavu a jiné se rády vžijí do světa a života románových postav.

Podívejte se, jaké jsou na trhu knižní novinky pro ženy. Máte rádi Danielle Steelovou, Robina Cooka nebo dáváte přednost životopisům slavných? Máme pro vás tři tipy na knihy pro příjemně strávený večer.

Bestseller pro ženy

Oblíbenkyně Danielle Steelové pookřejí, protože se na pultech knihkupectví objevil další román s názvem Borec. Příběh o ženě, která se nedokáže vymotat ze svých citových problémů. Mladá lékařka Maxine s psychiatrickou praxí žije se svými třemi dětmi a chůvou v New Yorku. Zažívá každodenní stereotyp. Jejího muže zlákaly peníze. Cestoval po světě, kupoval umění a své děti vídal jen velmi málo. Uvědomuje si, že zvládne žít bez něho. Její život se změní, když se zamiluje do doktora Charlese Westa.

Kniha vyšla v nakladatelství Ikar za 229 korun.

Vyvolená k smrti

Americká autorka Lisa Jackson píše napínavé romány. Svůj talent objevila, když zůstala po porodu se svými dětmi doma. Její knihy jsou bestsellerem po celém světě. Detektiv Regan Pescoliová pracuje na dalším případu už několik měsíců. Sadistický maniak zaútočí i na ni. Její přítel požádá o pomoc kolegyni z práce Selenu Alvarezovou. Uvidíme, zda pochopí vrahův zvrácený plán a Pescoliovou najde.

Kniha vychází v nakladatelství Domino za 251 korun.

Sága 4

Nová kniha autorky Marie Cristenové Dámský mír je situovaná do Paříže roku 1529. Francie už dlouho válčí  a je třeba nastolit mír, jinak bude srovnaná se zemí. Matka francouzského krále vezme osud Paříže do svých rukou a vyjednává se svou nepřítelkyni z habsburského domu. Mladá Benátčanka Simona Contariniová se ocitne v blízkosti pařížského dvora. Začne boj o její svobodu a velkou lásku. Jde o čtvrtý díl z dlouhé série, kdy vyšli tituly Požár v klášteře, Hodina Benátčana a Flanderská pečeť.

Kniha vydávaná Knižním klubem je k zakoupení za 260 korun

 

 

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama