reklama

Chcete se stát nejkrásnější nevěstou? Inspirujte se

Vdáváte se vy nebo vaše kamarádka a zajímají vás nové trendy svatebních šatů, snubních prstenů, účesů nebo líčení? Svatební veletrh napoví

Foto: Isifa/Thinkstock

Už slyšíte bít svatební zvony? Vdáváte se vy nebo vaše kamarádka a zajímají vás nové trendy svatebních šatů, snubních prstenů, účesů nebo líčení? Novinky vás čekají na Svatebním veletrhu 2012.

Pražský Obecní dům bude hostit ve dnech 3. až 5. února svatební veletrh. Program pro veřejnost je připraven na víkendové dny. Těšit se můžete navíc na množství módních přehlídek , hudební vystoupení a soutěže.

Svatba za milion

V sobotu se v pravé poledne uskuteční svatební obřad výherců soutěže „Svatba století za jeden milion korun". Nevěsta bude mít půjčené šaty z dílny módní návrhářky Blanky Matragi, šaty pro ženicha vytvoří na míru Image House for Men Marco Mirelli. Novomanžele oddá v prostorách Obecního domu pražský primátor Bohuslav Svoboda.

Staňte se VIP návštěvníky

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro. Cena VIP vstupenek 650 korun v sobě navíc zahrnuje welcome drink, přední místa na módních přehlídkách, degustace svatebních produktů, vína, jídel, nebo volný vstup na výstavu Timeless Blanky Matragi.

 


 

Bronzový Choupenitch: Nechal jsem tam srdce, trénoval v garáži a strašně dřel | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama