reklama

Chcete pozvat přátele na večeři? Můžete ušetřit

Velké porce a malé ceny? Máme pro vás nabídku voucherů na výborné jídlo se slevou

Pravá italská pizza.
Pravá italská pizza. | Foto: Reuters

Máte hodně dobrých kamarádů a chcete je pozvat na pořádný kus masa? Máme pro vás pár zajímavých tipů, kde se dobře najíst a ještě ušetříte peníze!

Výhodné vouchery slevového portálu Amplion nabízí výborné jídlo se slevou v netradičním prostředí. Je jen na vás kolik si zakoupíte voucherů! Je libo pizzu, marinovanou krkovičku nebo tradiční české řízečky?

Pizza podle vašeho gusta

Milovníci pizzy si přijdou na své. Obří italská pizza jumbo s průměrem 45 centimetrů. Můžete ji mít za neuvěřitelných 95 korun. Vaše chuťové pohárky si mohou vybrat z dvanácti druhů. Platnost poukazu je do 31. března 2012. Maximální počet poukazů na osobu je neomezený. Pozvěte svou partu na pizzu dle svého gusta! Margarita, Prosciutto cotto nebo Pancetta v Pizzerii Klodi na Praze 1.

Řízků jako pro regiment

Neuvěřitelná 70 procentní sleva na kuřecí a vepřové řízky. Opravdové masové hody za 199 korun. Pokud budete mít v ruce tento voucher, na stůl vám přinesou 800 gramů řízků a 300 gramů přílohy. Pozvěte svého partnera do restaurace U Tří trojek na Praze 3  a můžete spolu soutěžit, kdo jich spořádá víc. Počet poukazů na osobu je neomezený a jeho platnost je do 30. dubna 2012.

Maso všude, kam se podíváš

Pokud patříte mezi skutečné masožravce, určitě vás potěší tento voucher na jeden kilogram masa. Pochutnáte si na marinované krkovici, kuřecích prsíčkách, křidélkách a lahůdkové domácí klobáse s pečivem a dresinkem. Porce, kterou ve dvou sotva spořádáte. Pozvěte své přátele do restaurace Nagano 98 na Praze 5 a dopřejte si masové hody za 199 korun. Voucher platí do 30. dubna 2012.

 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama