reklama

Chceš být Českou Miss 2013? Vydej se na casting!

Česká Miss 2013 už začíná své castingy

Semifinále České Miss
Semifinále České Miss | Foto: Česká Miss

Česká Miss 2013 rozjíždí své castingy. Pokud chcete být příští českou Miss, vydejte se v listopadu ukázat svou krásu a zkuste bojovat o finále Česká Miss 2013.

Soutěž Česká Miss chystá další ročník a zve všechny mladé a krásné dívky na castingy, aby se utkaly o nejprestižnější titul, ve kterém vítězí krása, šarm a osobní kouzlo.

Kdy a kam vyrazit na casting?

Už 10. listopadu startuje první casting v obchodním Centru Chodov Praha. Hned druhý den se dívky o titul poperou v Plzni v Centru Olympia. 14. listopadu probíhají castingy v Karlových Varech v OC Fontána Karlovy Vary. 15. listopadu se soutěž přesune do Liberce do OC Forum Liberec. 17. listopadu navštivte Pardubice a o den později se vydejte o titul bojovat do Hradce Králového. 21. listopadu zavítá soutěž do Brna a 22. listopadu do Olomouce. Ve dnech 23. listopadu se dívky mohou přijít ukázat do Zlína a 24. listopadu do Ostravy. Jihlava hostí casting 25. listopadu. Poslední proběhne 26. listopadu v Českých Budějovicích a závěr castingů je v Praze 27. listopadu v OC Galerie Harfa.

Příbuzní a kamarádi mohou přihlásit své dcery, kamarádky nebo přítelkyně a zkusit vyhrát 10 tisíc korun. Finalistky soutěže čeká krásná cesta na Filipíny.

Jaká jsou pravidla?

Účastnicí se může stát žena, která je narozená od roku 1988 do 1994 včetně. Musí být svobodná a bezdětná a mít občanství České republiky. Dále smí být soutěžící jen ta, která se o titul neucházela v předchozích ročnících. Dále finalistky podepisují prohlášení a souhlas s pravidly.

Na soutěžící čekají základní kola, která proběhnou formou castingů. Vybrané soutěžící se účastní Krajského kola, ze kterého budou vybrané 3 účastnice, které poputují do semifinále. Ze semifinále postoupí do finále 14 finalistek, které vybere porota. Finálové kolo se uskuteční v březnu 2013 za přítomnosti kamer.

Jaký titul může dívka získat?

Ve finále se bude volit Česká Miss 2013, Česká Miss World 2013, Česká Miss Earth 2013 a další vedlejší tituly dle rozhodnutí vyhlašovatele.

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama