reklama

Český Belmondo Martin Kraus versus Jan Kraus

Show Jana Krause navštíví český Belmondo Martin Kraus, Jady Mousellyca, první dáma české burlesky a ViralBrothers

Jan Kraus - promo foto 2012
Jan Kraus - promo foto 2012 | Foto: TV Prima

Kdo jste viděl předávání cen TýTý, pak vám jistě neunikl Objev roku Martin Kraus. Spolu s ním do pořadu zavítá první dáma české burlesky Mousellyca a ViralBrothers.

Televizi Prima se před několika týdny povedl další triumf. Představitel Dana Pánka v úspěšném seriálu Cesty domů: Martin Kraus, získal zlaté zrcátko TýTý a stal se Objevem roku. Diváci mohou českého Belmonda, jak se Martinovi z oblibou přezdívá, vidět i v seriálu Vyprávěj.

Česká burleska

Lady Mousellyca je první dámou české burlesky. Pin-up girl se při vystoupení svléká, ale jak o sobě říká, vždy stylově. Burleska zažívala boom ve 30. letech. Opět získává popularitu a s ní přichází i dráždivě dívky ve výpravných kostýmech, s boa, vějíři, korzety, luxusními šaty, podvazky, boty na podpatku a hlavně s příslibem erotiky.

Čtěte také: Módní policie na TýTý 2012: Kdo byl za hvězdu a kdo za burana?

Čtyřiadvacetiletá slečna začala s burleskou před pěti roky, a že patří k její špičce dokládá i fakt, že na plakátech bývá představována jako Queen of Burlesque. Uvidíme, jak si s takovým množstvím erotiky a vášně poradí Jan Kraus.

Debilní kecy...

ViralBrothers. Název vám nic neříká? Z jejich série "Debilní kecy..." se stal hit českého internetu. Poslední díl vidělo za dva dny přes půl milionu diváku. A dalších osm videí série se pohybuje kolem hranice dvou milionů zhlédnutí.

"Na ulici na nás místo jmen křičí: Hele, Debilní kecy!" říká kreativec dvojice ViralBrothers Erik Meldik. Dvojice se uvedla na trh v říjnu 2010 rapovou reklamou na "Express lakovnu". Jako agentura zaměřená na tvorbu virálních videí se začala zabývat zejména nejrůznějšími "předělávkami" nejúspěšnějších virálů ze zahraničí, k nimž tvořili svérázné české parafráze.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 10. května od 22.15 na Prima family.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Koncerty 2013: Jaké hvězdy letos zahrají v Česku?

Vybíráte dovolenou? Tipy na nejlepší pobyty se slevou

Test: Co víte o svatbě a manželství?

 

 

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama