reklama
 

Book Factory: Knihkupectví se zahraniční literaturou

Vánoční dárek v podobě literatury nikdy neurazí. Nové knihkupectví Book Factory nabízí zahraniční literaturu

Foto: Žena

Při vánočních nákupech nyní můžeme zabrousit i do nově otevřeného knihkupectví Book Factory. Široká nabídka zahraniční literatury v centru Prahy. Proč nemít pod vánočním stromkem třeba knihu o moderním designu nebo exkluzivní zápisník.

V knihupectví najdete literaturu za velmi příznivé ceny. Některé knihy je možné zakoupit za slevu padesát procent. Pro milovníky výtvarného umění a architektury jsou také připravené katalogy různých výstav z celého světa a publikace, které jsou těžko dostupné. Návštěvníci si tak mohou vybrat například monografie malířů - například Gustava Klimta nebo Andyho Warhola či Keitha Haringa.

Book Factory se výběrem titulů a celkovou atmosférou inspirovala pařížskou sítí Mona Lisait. Další kategorií, která je zastoupená v hojném počtu je design. Najdete zde populární publikace z oblasti grafického designu, ale i módy a bydlení. Vybírat dále můžete z kategorií dům a zahrada, vojenská literatura, jídlo a víno, poezie, fotografie, sex a erotika, móda nebo papírenské zboží.

Knihkupectví se nachází ve Spálené ulici 21. Otevřeno mají každý den od deseti hodin do sedmi večer. Zájemci se mohou porozhlédnout po webových stránkách www.bookfactory.cz a udělat si obrázek, co vše je k dostání.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama