reklama
 

BLOG Idiot fotrem: Počátek

Zdravíčko! Zdravíčko všem! Jsem otcem tří dětí. Evička 10, Ferdinand 6 a Sofie 3 roky a říkám si Karel Corel. Na mém blogu nenajde pochvalný soubor všeho, čeho jsem děti naučil. Ne! Ani tam nenajdete adorace na to, jak jsou děti šikovné a zdatné, i když samozřejmě jsou. Ale ani o tom psát nebudu. Naopak! Budu psát o trablích, neúspěších a potížích, které jsem si většinou sám způsobil. K politování? To nééé, spíš k smíchu...

Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: iStock

Vím, že podobné situace zažívají všichni. I vy. A já jsem se rozhodl, se otevřeně přiznat, že nejsem dokonalý otec. Samozřejmě. Byť vše je míněno v tom nejčistším úmyslu, občas se stane, že to prostě skončí jinak, než jsem čekal… Ne nutně blbě, ale také ne úplně ideálně.

Karel Corel

Karel Corel

Ahoj! Jsem fotrem tří dětí - Evičky (10 let), Ferdinanda (6 let) a Sofinky (3 roky). S malým Ferdou jsem strávil i několik měsíců na mateřské. Někdy si v téhle roli připadám jako úplný IDIOT. Proto jsem si založil blog - Idiot fotrem.

Neberte, prosím, vše doslovně. Nadsázka je ten ideální přístup k mému blogu. Název "Idiot fotrem" není náhoda. Občas si tak prostě připadám… A ano, budu tak připadat i vám… Pokud se nad mými řádky zasmějete nebo pobavíte, pak blog splnil svůj účel.

Redakce by ráda, abych psal pravidelně, ale to bohužel nedokážu slíbit ani vám. Psát budu tak, jak budu generovat nové trapasy a prohry při výchově dětí. Tak například dnes ráno bych měl příspěvek. Jdu po schodech a všimnu si upatlaný zdi! Začnu lamentovat, kdo to tak zaprasil????! Všechny tři děti vyskočily od snídaně a snažily se výskokem ukázat, že oni to být nemohli, že ta špína je na ně moc vysoko. Jenže! K snídani měly rohlík s nutellou, takže rázem na zdi přibyly další šmouhy a otisky - tentokrát hnědý… Takže idiot nutellou umatlaný…

Hezky se bavte!

Karel Corel

Pětileté děvče kopíruje celebrity. Zvládne Angelinu Jolie i Serenu Williams | Video: Instagram/Stefani Chaglar

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama