reklama
 

Barevné zuby: Je to úlet, nebo snad nový trend?

Co kdybyste si mohli nabarvit zuby, stejně jako si barvíte nehty? Americká značka Chrom se snaží prorazit s novým trendem - barevnými zuby.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia

Většina lidí se snaží své zuby vybělit, a tak si kupují různé bělící pasty a používají bělící přípravky na zuby. Značka Chrom z New Yorku se rozhodla trochu zamíchat zubním trhem a přišla s barevnými laky na zuby. Bude z toho nový trend?

Na webu této značky se dočtete, že je jejich produkt velmi podobný laku na nehty. Na rozdíl od něj je ale bezpečné ho aplikovat na zuby, byl totiž navržený zubaři. Složení ale na stránkách nenajdete, firma pouze uvádí, že je jejich produkt stoprocentně bezpečný.

David Silverstein, zakladatel společnosti, říká, že si myslí, že se tento barevný lak na zuby uchytí i na dennodenní nošení. "Možná si do práce nabarvíte jeden zub, který bude ladit s vaším lakem na nehty nebo barvou vlasů," říká Silverstein. Lak na zuby se už prý uchytil na festivalech a diskotékách. 

Jak jednoduché!

Barva vám na zubech vydrží přibližně po dobu 24 hodin. Konzumace jídel a pití laku prý vůbec neublíží, jediné, co musíte udělat pro to, abyste jej smyli, je vyčistit si zuby. Vybírat můžete z deseti odstínů, od růžové přes modrou až po zlatou a stříbrnou. Barvu můžete aplikovat jak na všechny zuby, tak třeba jen na některé.  Balení vypadá jako lesk na rty, k dostání je za necelých pět stovek a aplikace je prý naprosto jednoduchá. 

Podívejte se, jak takový lak může na zubech vypadat.

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama