reklama

Autogramiáda Lamy Oleho Nydahla již tuto neděli v Praze

Lama Ole Nydahl představí svou novou knihu O smrti a znovuzrození již tuto neděli v Paláci knih Luxor. Proběhne i autogramiáda a přednáška na toto téma

Foto: Ondřej Besperát

Slavnostní uvedení knihy buddhistického Lamy Oleho Nydahla se uskuteční v neděli 23. října od půl páté v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Novinka s názvem O smrti a znovuzrození je další knihou tradičního buddhistického učení.

Lama Ole Nydahl je jeden z mála Evropanů, kteří učí autentické metody buddhismu. V knize se můžete dočíst mnoho rad, jak se připravit na poslední okamžiky života a jak doprovázet v umírání své blízké. Kniha je určena pro všechny, ktěří mají ze smrti strach, nebo jsou z konce života zmatení.

Devět kapitol se zaobírá koloběhem života, cestou ke štěstí, přípravou na smrt, znovu zrození nebo rozebírá umění umírání. K jeho další prací je vést kurzy, které z touto kulturou a poznáním souvisejí. Vydavatelem je brněnský Bílý deštník.

Od osmi hodin bude následovat přednáška na stejné téma v basketbalové hale Sparta v ulici Nad Královskou oborou v Praze. Dozvíte se, jaká je struktura knihy, komu je určená. Lama vám zodpoví, co je smrt a co dělat se strachem.

 

 

 

 

Evropské dotace půjdou na vědu a moderní technologie | Video: Petr Šoukal
reklama
reklama
reklama